Jump to content

Recommended Posts

При мен всичко функционира правилно, а и никой друг не се е оплакал от подобен съществен проблем :unsure:

прави ми впечаление, че при тебе никога няма проблеми....най-лесно би решил проблема на останалите ако им раздадеш едни админ права и готоо :hilezh:

при мен също го има тоя бъг, аз също искам правата

:lol:

Адрес на коментара
  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ехх, бее! Кой ми е хапвал Кума Лиска днес, ммм? :wub:

 

Я вижте сега дали случайно няма промяна.... !?

 

В опциите на плъгина няма почти нищо за пипане :( Ако сега не се е променило нищо ще направим ъпдейт на Тапа-та и се надявам с това да се оправи и проблемът.

Адрес на коментара
  • 2 months later...

От вчера от как се ъпдейтна нещо не иска да ми качва снимки... Някой имал ли е същия проблем?

Ауу... Сега видях че имам право на 30 безплатни снимки... После 2.76 :-D

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
  • 1 month later...

Има ли възможност за даунгрейд на tapatalk при iOS8 до версия 3.1.1(предпоследната)?

Новата е ужасна, и интерфейса прилича на андроид

Редактирано от king Ding-a-ling
Адрес на коментара

Мисля, че няма.

 

Ако не се лъжа съществува само ако самия iOS ти е стар да можеш да си дръпнеш по-стара версия на приложението, което се поддържа.

Адрес на коментара

Как мога да премахна снимка която съм качил през Тапаталка.

Няма ги в прикачени в профила ми, явно са качени на сървър и тук в поста е само линк към сървъра..., но аз нямам достъп до адреса ...

Идеи?

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Баси тапаталка ми се ъпдейтна до нова версия със съвсем различна визя , но е яко бъгав...не мога да прикачвам, не мога да редактирам..супер гадно, дано го оправят...

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Аз ли не мога да се оправя с таа новата версия или какво... От къде по дяволите да отворя разделите на форума?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

post-4665-1422004180,2111_thumb.png

Адрес на коментара
  • 3 months later...

Само при мен ли не работи коректно връзката за отваряне на дадена тема, която чета в браузър? Винаги ми отваря главната страница на форума. Независимо дали съм цъкнал на хром опцията да иска десктоп версията.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...