Jump to content

Смяна на гарнитура на глава


avtomobilite

Recommended Posts

Колеги, двигателят ми е целия в масло отдолу. Казаха ми, че евентуално е за смяна гарнитурата на главата. Някой правил ли го е? И колко го "изръсиха" за тази процедура?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, двигателят ми е целия в масло отдолу. Казаха ми, че евентуално е за смяна гарнитурата на главата. Някой правил ли го е? И колко го "изръсиха" за тази процедура?

Не много трудно мисля , свалят се колекторите и някой други неща но по добре иди в сервиз и си вземи хубава гарнитура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това въобще и не го подлагам на съмнение. Ще си взема хубава, въпроса е, че за работа ми казаха около 100-150лв и незнам дали това е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това въобще и не го подлагам на съмнение. Ще си взема хубава, въпроса е, че за работа ми казаха около 100-150лв и незнам дали това е нормално.

Работата е не повече от 30 лв. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то "майстор" ми го каза, но поогледа и той се чудеше за гарнитура на капака, но каза, че понеже било отдолу е на главата. Заляга под колата, насам-натам гледа.

За това искам да попитам за работата колко е нормално. И ако някой от форума може да го направи, направо при него да ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да е от гарнитурата на главата. Смени майстора. Най вероятно е гарнитурата на капака на главата.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...