Jump to content

Продавам Ауди 100 2.5TDI 6 скорости -2700-800лв. спешно!!!


Recommended Posts

Здравейте колеги!Продавам си Аудито в много добро състояние,без забележки е колата.Причината за продажбата е,че искам да си взема А8 и съм намерил такава вече.В Мобилето е пусната на 3000лв но ще е дам и за 2700-800 КЕШ защото не искам да изпускам тази оферта.Колата е обслужена и както казах много добре подържана.Има работещ климатик,ел.пакет,6 скорости и най-важното не е удряна,боядисвана и т.н.Намира се тук в София и може да се види.Пак казам цената е такава защото целя бърза продажба.Ако имате въпроси питайте! Прилагам и малко снимчици на колата,......на живо е още по- хубава :respekt:

post-44126-1289403059.jpg

post-44126-1289403080.jpg

post-44126-1289403094.jpg

post-44126-1289403111.jpg

post-44126-1289403127.jpg

post-44126-1289403139.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,защо колата не е с фаровете с лупите.Има някаква интервенция,пишеш че не е удрана пък предната броня е от бензинова 100-ца,и са сменяни фаровете с такива от бензинова кола.Оригиналните фарове на Ауди 100 TDI са с лупи и няма халогени в бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,защо колата не е с фаровете с лупите..Оригиналните фарове на Ауди 100 TDI са с лупи и няма халогени в бронята.

Нещо си в грешка чистата 100ца си е с тези фарове така нарената псевдо а6 на базата на с4 е с лупи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъ, колега ти си в грешка, колата трябва да е с фарове с лупи, малко по-различни са от тези на А6-С4.

Извинявайте,пропуснал съм да напиша телефон за връзка! Не е с умисъл,просто невнимание от моя страна и сега го коригирам.

тел. 0878533012 и 0885870007

ето телефони накойто оператор искате :D

Относно бронята,интервенции,фарове и т.н. не съм запознат и не мога да споря.Знам само че колата видимо е изпъната отвсякъде и е почти без забележки както се вижда и на снимките :)

115к.с. ли е?

Да, 115 к.с. с 6 скорости! С 120км/h е на 2000 оборота :bia::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе колеги никой ли не иска хубаво Ауди,на скромни пари.Трябват ми спешнооооо! ще изтърва колата която съм си харесъл.Давам стотицата на цената на Б4 и няма кой да я уважи :steinigung: Ще сваля от цената още малко,който я вземе няма да съжалява никога :gmorning:;) .Като махнеш превоза от чужбина 1000 лв за колко се връзва тая кола в прекрасно състояние ;) Още малко ще почакам и в краен случай я давам на прекупвачи от Видин.Дават ми 2200 веднага,но не искам да е давам толкова ефтино ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе колеги никой ли не иска хубаво Ауди,на скромни пари.Трябват ми спешнооооо! ще изтърва колата която съм си харесъл.Давам стотицата на цената на Б4 и няма кой да я уважи :huh: Ще сваля от цената още малко,който я вземе няма да съжалява никога :lol::gut: .Като махнеш превоза от чужбина 1000 лв за колко се връзва тая кола в прекрасно състояние :flipoff: Още малко ще почакам и в краен случай я давам на прекупвачи от Видин.Дават ми 2200 веднага,но не искам да е давам толкова ефтино :lol:

Колега,

Мойта хубавица я взеха чак от Дания,защото тук нямаше кой да я оцени.....Не знам за рев ли е тва положение,що ли?

Надявам се някой наистина да оцени тази добра кола подобаващо,щото аман от лафове и локуми!!!

Колата е страхотна!!! ЪП!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Мойта хубавица я взеха чак от Дания,защото тук нямаше кой да я оцени.....Не знам за рев ли е тва положение,що ли?

Надявам се някой наистина да оцени тази добра кола подобаващо,щото аман от лафове и локуми!!!

Колата е страхотна!!! ЪП!!!

Браво колега,радвам се. :blink: В интерес на истината има голям интерес,но за сега все още не е продадена,може би в неделя.Надявам се да се стигне до сделка,защото времето ме притиска и съм капарирал А8.Вече сънувам А8 :) Колата е много хубава и ми е чудно,защо още не са я отнесли.Тази кола в това състояние посмъртно не можеш да я вземеш за тези пари ТАМ!!!!!!!!!! :bia: Ебаси кризите :)

Редактирано от geniaudi69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дали е възможно да качиш някоя снимка на интериора. На колко км. е красавицата? Може и на лично да ми отговориш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дали е възможно да качиш някоя снимка на интериора. На колко км. е красавицата? Може и на лично да ми отговориш :)

Колега,нямам снимки на интериора,впрочем имах,но си смених лаптопа и просто не съм ги качил.Колата по километраж е 275000,но лично аз се съмнявам в това.Имам проблем с един температурен датчик,който включва свещите да греят когато е студен мотора и покрай него вкарах колата за пълна диагностика в сервиз на Фолксваген.Пазя от там всички фактури и диагностичния лист и по него двигателя е бетон :stupid::hilezh: и 5-те цилиндъра са над 20 бара налягане.От смяна на смяна не доливам грам масълце което ме навежда на мисълта,че и турбината е в добро здраве.Салона е стандартния плюшен на чертички като кадифе на Ауди.Няма никъде скъсано с изключение на шофьорската седалка където е захабено отстрани в ляво,както при всяка кола над 4-5 години или на над 100 000км,но салона е свеж със сигурност.Колата не е с климатроник,а КЛИМАТИК който работи,ел.предни стъкла,механични огледала,АБС и най важното всичко по нея си е афтентично и без преправяния.Всичко работи.А,сега се сетих,имам проблем с предно ляво стъкло,много се затормозява при спускане и качване,предполагам,че се нуждае от нова машинка.Има ги по моргите около 40-50лв.Има музика кеноуд но говорителите са поуморени ,ако си маняк на звука,опрределено няма да ти харесат как звучат,но ако не си претенциозен, ще ти харесат.Колата се подържа много добре и само с качествени части.Продавам я защото си харесах едно А8 и дори си го капарирах, много бих искал да го взема.Преди колата се продаваше за 4500 в Мобилето и в Карс.бг ,но цената драстично я промених,заради бързата продажба,а не,че искам да се утърва от нея.В интерес на истината има много голям интерес за нея и може би в неделя да се продаде.Общо взето това е ако имаш въпроси питай! Който пръв извади пари ,негова е :bia::moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги,ако някой търси хубава кола да заповяда.Единият ми клиент вече отпадна.Такива цигани които се пазарят просто така за спорта му давам ляв мигач,особено купувачи без пари. :stupid: Така,че колата все още е актуална и наистина си заслужава.Ако и тази седмица не се продаде отива във Видин при прекупвачи. :icon_arrow: Тогава някой ,който си търси кола ще я купи поне със 1000 лв горница :hilezh: Ако някой го притеснява двигатела имам документ,че е в перфектно здраве :flehan: И последна промоция - 2600!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hilezh:

Редактирано от geniaudi69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хайде колегииииии,последно и тази седмица ако не се продаде,продажбата се прекратява,или цената вече става 3500!!!! Промоцията важи само за тази седмица.Пак казвам колата е много добра и с много леки забележчици и си заслужава парите.Този модел в това състояние не можете да го вземете за тези пари никога и никъде!;) Баси продавам я на цената на едно яйце и все още се чудят.......е неам думи ;)

Редактирано от geniaudi69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E толкова ли ти е трудно да я щракнеш от вътре, та и с телефона дори. Мислиш ли ,че някой ще се разкара да я гледа, без да е видял салона що годе как изглежда,щото аз съм виждал А6 на 400х.км и нямаше и следа от протрито:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...