Jump to content

S4 B7 2006


Recommended Posts

Със сигурност ще я заведа на доктор и ако всичко й е наред (поне в момента), може би ще я взема. Не знам защо, но съм решил, че разходите по тази кола ще са около 2 пъти повече, отколкото давам за А4-ката. Може и да не е така, ама така ми се иска да си мисля :rolleyes:)

Kъсмет и да се похвалиш после !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има разминаване между капака и фаровете :rolleyes: но може и снимките да лъжат. Най-добре на място да се огледа <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено я заведи на сериозен майстор да я прегледа отвсякъде и задължително в сервиз за геометрията и сходимост ,че тези са най-големите магьосници по Горубляне.А ти с твоята какво направи,ще я продаваш ли?

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъсмет и да се похвалиш после !

Мерси, колега! :rolleyes:

Определено я заведи на сериозен майстор да я прегледа отвсякъде и задължително в сервиз за геометрията и сходимост ,че тези са най-големите магьосници по Горубляне.А ти с твоята какво направи,ще я продаваш ли?

А, да, 100% ще я гледам много.

А иначе за моята, уж на бартер се нави човека, да видим. Аз му давам мойта + 12,000, той ми дава S4-ката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях, още като пусна темата луфта. Има разминаване, но въпросното може да е в следствие на сваляне на бронята в сервизно положение, с цел смяна на консумативи и тн.

Тези разминавания, може да са грешно напасване. Опъва се с едни болтове, даже не се налага сваляне на броня.

Но, не го подценявай това нещо - разгледай я хубаво. Вдигни капака, гледай за удари, виж да не е мачкана отпред. Разгледай фарове туй онуй...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално при АУДИ съм забелязал перфектно напаснати панели във фабричния им вид и всяко разминаване си е подозрително. Относно цвета - на място сивото може да е еднакво, но пребоядисан детайл дава разлика в блясъка на лака и фотоапарата го отчита при заснимане.

Гледана от ляво, калника и бронята категорично са различни цветове. Но колата може да се е въртяла и ударите да са били "козметични", без конструктивни изменения. Което пък обяснява малкото километри /не че са напълно реални/.

Гледам ожулване на панела /кората/ при шофьорската врата отвътре при дръжката.... И с тоя перфектен салон що не е купена втора ръка още в държавата, където се продава от местен мераклия? Но при спокоен оглед ще си проличи. Дано греша. Салона е убийствен и ако двигател и окачване са перфектни, на твое място бих я взел. Успех!!!

Редактирано от омегаджията
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли бутоните на десетата снимка за какво са? на кората на вратата ,на единия наклонен автомобил.

Аз имам абсолютно същите на А4-ката, ама честно казано не знам за какво са... :rolleyes:

Аларма при вдигане от паяк

Да, връзва се с иконката на бутона.

Миналата седмица ми я вдигнаха - може и да им е пищяла, ама явно не им попречило, мамка им... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е внесена от познат на мой приятел. За тази кола слушах още преди да я натоварят на автовоза за Бг. Как била перфектна и т.н. Като пристигна на Горубляне ходих да я видя. Последното Ауди, което бих купил е това в обявата. Като цяло колата уж има вид, ама уж. Там където е огромната фуга (на предния капак) и фарът е чисто нов. Дали е от лош монтаж след обслужване? Може да са го изпуснали на земята при монтажа и затова нов :hilezh: Вдигам капака - антифриз в казанчето "нихт". Не под минимума. Няма! Доляха. Ама е несериозно. Спортните коли обикновено са собственост на маниаци на тема "всичко в колата ми трябва да е по-добре от колкото като е излязла от завода". Тази кола не е била при такъв собственик или ... е претърпяла пълна реанимация и е възкръснала от патологията/моргата.

Да уточним, че хубавите S4 B6 са по 17~18 к евро и това е най-ниската цена. Да не говорим за В7...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа... Благодаря, колега. Полезна информация. Определено наклони везните.

Това с липсващия антифриз особено... Все неприятни гледки изникват в съзнанието ми. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Ауди, ако е от Италия просто даже не си струва да се гледа! Онзи ден се върнах от Франция и в Италия фучат по магистралата дори с малките камиончета с по 150 км. в час! Абсолютни палачори, а местата за паркиране са толкова малко в градовете, че няма как да не ти жулнат колата или да я ударят! И като им знам децата на Италианците кви сеири правиха в музея където бях викаха и се гонеха с манджата в ръце, абе да ви кажа италианците от далече ще ги познаете и колите им също! Колата, ако беше хубава, а особено пък този модел на Ауди S4 B7 никога нямаше да бъде за експорт колата, а щеше да бъде купена там, някой мазен италианец да и се радва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Това Ауди, ако е от Италия просто даже не си струва да се гледа! Онзи ден се върнах от Франция и в Италия фучат по магистралата дори с малките камиончета с по 150 км. в час! Абсолютни палачори, а местата за паркиране са толкова малко в градовете, че няма как да не ти жулнат колата или да я ударят! И като им знам децата на Италианците кви сеири правиха в музея където бях викаха и се гонеха с манджата в ръце, абе да ви кажа италианците от далече ще ги познаете и колите им също! Колата, ако беше хубава, а особено пък този модел на Ауди S4 B7 никога нямаше да бъде за експорт колата, а щеше да бъде купена там, някой мазен италианец да и се радва!

Точно така-и то мазен с катинар брада :rolleyes: и раирана риза с голема яка,да се прай на Батка пред каките :hilezh: .9 години съм ги гледал.Ако колата беше читава,или поправима с малко,щяха да си продадат там,и там има мнго хора дет се надскачат с колите и поддръжката им,освен всичко,може и да ме лъжат сМинките,ама и фугата между вратите от пасажерската страна ми е неква неестественна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...