Jump to content

Запитване за обслужване на а6


Recommended Posts

То се пита преди да земеш, сега и да питаш... цената няма да се промени! :eusa_naughty:

Да колега, под 1000 лева без труд е почти невъзможно да паднеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се пита преди да земеш, сега и да питаш... цената няма да се промени! :eusa_naughty:

Да колега, под 1000 лева без труд е почти невъзможно да паднеш.

ясно мерси : ))) за отговора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1500 лв. алтернативни, малко на 2000 в Порше с 2 години гаранция

ясно : ) като махнем гаранцията настрани ти какво би препоръчал ? в порше или да я карам някде където разбират пак ? защото 1500 2000 не е огромна разлика

Редактирано от bobbkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с алтернативни може да минеш и с около 1100-1150 лв. Това е обаче с определени отстъпки.

Говорим за ремъци Contitech или Gates, ролки INA или SKF, водна помпа HEPU. Термостата задължително оригинален от ПоршеБГ.

Каквато и гаранция да ти дават с алтернативните от посочените от мен марки зависи само от добросъвестната работа на майстора.

Работното ни Ауди със същия мотор, ролки и даже ремъците бяха Optibelt-пистови и Flennor ангренажни си измина 128 хил. км без проблем. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с алтернативни може да минеш и с около 1100-1150 лв. Това е обаче с определени отстъпки.

Говорим за ремъци Contitech или Gates, ролки INA или SKF, водна помпа HEPU. Термостата задължително оригинален от ПоршеБГ.

Каквато и гаранция да ти дават с алтернативните от посочените от мен марки зависи само от добросъвестната работа на майстора.

Работното ни Ауди със същия мотор, ролки и даже ремъците бяха Optibelt-пистови и Flennor ангренажни си измина 128 хил. км без проблем. :motz:

ясно мерси за инфото иначе ми предлагам пакет на тези всички неща за 800 лв от порше само частите ест : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ти предлагат от ПоршеБГ??

Сменят се точно 15 неща без антифриза:

- термостат

- водна помпа

- 4 ремъка

- 4 ролки при пистовите ремъци

- 2 ролки, хидр. демпфер и обтягащ лост при ангр. ремък

- обт. ролка на дизеловата помпа.

Ако от ПоршеБГ ти предлагат по-малко позиции за смяна си прочети подробно гаранционните условия за да не изврещиш. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе бях чел из форума, че са паднали цените на чарколяците за душегуба. Вдигнали ли са се или просто е било неточно инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ти предлагат от ПоршеБГ??

Сменят се точно 15 неща без антифриза:

- термостат

- водна помпа

- 4 ремъка

- 4 ролки при пистовите ремъци

- 2 ролки, хидр. демпфер и обтягащ лост при ангр. ремък

- обт. ролка на дизеловата помпа.

Ако от ПоршеБГ ти предлагат по-малко позиции за смяна си прочети подробно гаранционните условия за да не изврещиш. :gut:

Аха трябва пак да питам мерси че ми каза : ) кое точно трябва да сменя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в порше ми обявиха мн лоша цифра за работа и частите : ) реших да видя Мишо който всички хвалят в форума самоче му е изключен тела ако има нов тел някои ако може да го постне тука ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в порше ми обявиха мн лоша цифра за работа и частите : ) реших да видя Мишо който всички хвалят в форума самоче му е изключен тела ако има нов тел някои ако може да го постне тука ще съм благодарен.

0884 72 30 37 - Мишо :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Значи в порше ми обявиха мн лоша цифра за работа и частите : ) реших да видя Мишо който всички хвалят в форума самоче му е изключен тела ако има нов тел някои ако може да го постне тука ще съм благодарен.

Можеш ли да ги постнеш части колко и труд колко, че да не звъня да ги проверявам и аз ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...