Jump to content

Recommended Posts

Марка-AUDI

Модел-А4

Тип двигател-Бензин

Обем-2600cc

Мощност-150кс

Година-1999

Екстри:

Климатроник,Кожен салон,Ел-ст,Ел-огл.Лети джанти,Bi-XENON,и още 1005 простотий,като музика и спортно окачване и тн.

Колата има Газов инжекцион LOVATO с 2г гаранция.

Всичко по предницата е сменено.

Много е запазена а и върви доста прилично.

Цена 7000лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е супер и изглежда много добре но,няма как да е 1999 година при положение че 2.6 мотора е спрян от производство през 1997 година...

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма как да е 1999 година при положение че 2.6 мотора е спрян от производство през 1997 година...

Т'ва пък откъде го измисли, колега?

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е супер и изглежда много добре но,няма как да е 1999 година при положение че 2.6 мотора е спрян от производство през 1997 година...

Бъркаш мотора- спрения е 2.8 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, върви повече от 2.5 TDI

А BMW 325 TDS на 400м е с 5 коли назад,човека не можа да повярва и се пуснахме още 2 пъти,колата си върви добре!

Разхода и е около 10 смесен зимата харчи 13 бензин градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да си измислям,то си го пише в историята на марката и кой мотор от кога до кога се произвежда,но нормално е не всеки да се интересува от такива детайли...тези които си мислят че бъркам могат сами да си направят справка и да проверят където искат за да се убедят сами че не аз бъркам...

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига спорихте за глупости утре ще снимам големия талон.

Колата е 2.6,аз толкова не разбирам кой до кога се е произвеждал но я карам вече 1година и си знам колата.

Няма да е лошо някои да я купи че две ми идват в повече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Бат Митио извиняваи за спама обаче от 99 спортното воланче не е ли едно по тънинко такова.Това ми прилича на да е от по старинките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е супер и изглежда много добре но,няма как да е 1999 година при положение че 2.6 мотора е спрян от производство през 1997 година...

Колега,не си прав!Краят на производството на този модел е 2000г.Не е нужно да влизаш в спорове и да защитаваш мнението си което уж си базирал на факти.Не ти знам фактите,но определено не си прав.

Ъп на темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...