Jump to content

Recommended Posts

продавам диск с карта за RNS-E:

1) Източна европа 2010 - 5лв

2) Западна и централна европа 2010 - 5лв

3) Източна европа 2011 - 15лв

4) Западна и централна европа 2011 - 15лв

Как съм ценообразувал. Понеже на много места съм виждал да искат нерелни пари за тези доскове, да ви обясня с 2-3 думи. Идеята не е да печеля на чужда гръб (Ауди АГ) и затова си мисля че да се искат по 50-100лв за тези дискове е грубо. В същото време мисля че Ауди АГ да искат по 700-800лв за карта, в която мога да кажа само София е подробна си е кожодерство. Искам по 15лв, защото записа е най-добре да се направи в/у verbatim DVD+R DL, който като носител си струва 5.50лв, а понякога не се получава от първия път :) Записа неможе да се направи с каква и да е записвачка, и за да намеря подходяща миналата година си поръчах една втора употреба от UK, а както знаете записвачките също имат някакъв краен ресурс. Накрая с това си упражнеие отнемам и малко време на сисадмина, които мисля че трябва да се компенсира с 5лв :hilezh:

ами това е в общи линии. Предпочитам дисковете да се пробват на място дали ще се прочетат така ще знаем че всичко е точно, затова мисля да не изпращам извън Сф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

10x

то и твоето у-во си е доста ново и запазено явно, като гледам колко бързо работеше.

иначе напредъка в тази карта спрямо тази от 2010 е невероятен. В миналогодишната пловдив имаше 4-5 булеварда около центъра, а Пазарджик беше само точка в дясно от магистралата :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е супер точен. :

Звънах му и на втория ден получих дисковете които рабаотят безупречно и бързо като оригиналния ми диск.

В началото се ъпдейтна за около 2 или 3мин. и после тръгна нормално.

ИЦО ЦАР СИ БАТЕ :zustimm::bia::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х

както ти казах добре е, че сме свършили работа! :bia:

иначе още първия ден щяха да ти тръгнат, ама така се случи че баш тогава преинсталирахме компа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

уникална оферта .....искам и аз навигация :box:

взимай нЕма збъркаш, човека ТОЧЕН :bia::bia::gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Здрасти колега!! Имам оригинален диск и искам да направя копие на един приятел, обаче нещо неще да тръгва. Интересува ме дали е нужен специален софтуер за презапис. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

колега моята е А6 2003 год., но имам някаква навигация в багажника, а отпред на таблото навигацията ми излиза на дисплейчето на борд компа при километража. та въпроса ми е твоите дискове може ли да станат за моята навигация. а и още нещо, в навигацията има диск на италиански и само за италия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...