Jump to content

Черен плат за седалки рекаро


vila

Recommended Posts

здр.колеги имам рекаро салон ,черен подобен на този на модела на ауди-куатро,но ми е протрита и леко скъсана шофьорската седалка,интересувам се откаде мога да си взема малко плат,който да е оригинален и същия като на салона за да си я оправя,благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kъм колегата пуснал темата имам едно запитване.

карам б3 и искам да си сложа седалки рекаро но ме притеснява това дали не са по-твърди от обикновенните и на дълъг път дали не се измаря човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега аудито си го имам от 7,5г,купувал съм го от германия и съм пътувал много по европа с него на дълъг път,и мога да ти кажа че са много удобни лично са мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекаро седалката е изключително удобна! Има само 2 проблема свързани с нея - 1. Протрива се едната странична упора на шофьорската седалка от сядането и ставане. 2. самото ставане от седалката е осезаемо по-трудно от стандартните седалки - поне аз имам чувството като слизам от мойта кола, че съм седнал в лиген :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав,че се получава чуството,че стоиш в леген,но удобството е ......просто са уникални.А за колега със протритата седалка мога да мукажа да си потърси такава на морга,ако ли не да си купи от магазин само нужното му парче.На дъното на седалката може да има от каде да си резнеш малко за мостра и така :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако беше снимал седалката,за да се види плата и ако бе писал от къде си можеби някой щеше вече да ти е помогнал а така само гадаем .Аз например имам плат от сивият салон за ауди б3,така че ако някой иска мога да му отрежа парче поне да се оправи скъсаното на шофьорската седалка :hilezh:

dsc00464tf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не знае за някакъв магазин където може да се намери същия плат,ако случайно някой може да ми каже и по възможност да ми дада и телефон за връзка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,пак те подсещам пиши от кой град си ,ще си помогнеш доста повече .А за плата който толкова много желаеш могат да ти помогнат само най близките тапицери ,те си имат места от който пазаруват платове за тапицерийте .давам пример тук във Варна тапицерите от съседният блок ми намериха плата (или негово копие)със който са били правени седалките на една от колите ми а тя е производство 1973г. А да не ти казвам че май имаше тема за тези платове за тапицерия,тук във форума .Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно възможно решение, даже е на промоция :) , предполагам има и други цветове

http://trshop.audi.de/konakart/SelectProd.do?prodId=12213&manufacturer=manufacturer&category=Aktionsartikel&name=BEZUGSSTOFF%20JACQUARD%20SATIN%20SAPHIR&model=0001

П.П. Май това е черното:

http://trshop.audi.de/konakart/SelectProd.do?prodId=12212&manufacturer=manufacturer&name=BEZUGSSTOFF%20JACQUARD%20SATIN%20GRAPHIT&model=0001

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от сливен съм и проверих в града но никъде не мога да намеря ,затова ме интересува от някъде другаде ако може да си намеря,реално на мен ми трябва малко само за шоф. седалка,около 0,5-1метър от плата като трябва да е черен и без шарки,като на страничната част на седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а задните седалки какви са ,имаш ли подлакътник?Защото на мен ми предлагаха да изрежат парче от подлакътника и с него да подменят скъсаното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...