Jump to content

НОВИТЕ RNS-E 2011


Recommended Posts

да може да възпроизвежда MP3 файлове и от SD-тата и от CD/DVD слота над тях.

освен управлението за климатроника има разлика и в алуминиевата конзола, която е зад плеъра и в централната конзола.

Проблема с окабеляването се решава доста лесно - трябват ти преходници и си готов :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

да може да възпроизвежда MP3 файлове и от SD-тата и от CD/DVD слота над тях.

освен управлението за климатроника има разлика и в алуминиевата конзола, която е зад плеъра и в централната конзола.

Проблема с окабеляването се решава доста лесно - трябват ти преходници и си готов :hilezh:

Благодаря, колега :hilezh:

Тези разлики в алуминиевата конзола и в централната конзола означават ли, че трябва да купувам някакви допълнителни части, за да монтирам RNS-E или трябва да демонтирам някакви части от моята конзола (освен CD-Player-a и управлението на климатроника)?

Последни два въпроса:

1. RNS-E позволява ли да се гледа TV (има ли си вграден DVB-T тунер или се купува отделно)

2. Не може да се ползва едновременно навигацията и да се слуша аудио CD, нали? Трябва да се вземе и CD Changer ... или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. TV тунер има, но се поръчва/инсталира допълнително

2. няма проблем да се слуша CD/Mp3, навигацията намалява звука на музиката, когато ти дава напътствия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, а навигацията как чете едновременно картата от DVD-то и музиката от аудио CD-то? Гнездото за диска не е ли едно?

Едно е, но можеш да слушаш музиката от SD-слотовете, а картата я слагаш в CD/dvd слота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Някой колега може ли да ми запише DVD с карта за България и европа ,че нямам CD-ROM на лаптопчето си .

Имам RNS-D Като тази на горната снимка audi-rns-d-rns-e-43704.jpg

От София съм 0886511330

Предварително благодаря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RNS-D не чете ЦД, а ДВД

Карти за нея няма :hilezh:

Едно е, но можеш да слушаш музиката от SD-слотовете, а картата я слагаш в CD/dvd слота.

И от чейнджъра, в аудио формат

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Някой колега може ли да ми запише DVD с карта за България и европа ,че нямам CD-ROM на лаптопчето си .

Имам RNS-D Като тази на горната снимка

От София съм 0886511330

Предварително благодаря :gruebel:

пичове, моля ви ползвайте малко търсачката.. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=102816&st=0&p=1569062&fromsearch=1entry1569062

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги някой може ли да ми запише двата диска за 2011 и да ги пробва дали ще работят защото аз не успях скапах много дискове и нищо вижда само софтуера за ъпдейт, ъпдейтва се навигацията и до тАм не вижда новата карта а със оригиналната 2005 си работи без проблем. Ако някой има желание и възможност да ми ги запише да ми прати телефон за контакти на Л.С. да се разберем.

Редактирано от spb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги някой може ли да ми запише двата диска за 2011 и да ги пробва дали ще работят защото аз не успях скапах много дискове и нищо вижда само софтуера за ъпдейт, ъпдейтва се навигацията и до тАм не вижда новата карта а със оригиналната 2005 си работи без проблем. Ако някой има желание и възможност да ми ги запише да ми прати телефон за контакти на Л.С. да се разберем.

+1

Редактирано от Bra1nSicK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, напоследък явно от Verbatim още влошиха качеството на подложките, защото много от записите отказват да се прочетат на по-стари устройства. В момента в който успея пак да направя запис, който да се чете и на по-амортизирано устройство ще пиша пак тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги,

С риск да се отклоня малко от темата искам да ви попитам нещо относно RNS-E навигацията.

Имам Ауди А4 Б6 произведено през 2001г. и съм с малката оригинална навигация (бутоните й за управление се намират до ръчната спирачка и показанията се извеждат на цветен дисплей между скоростомера и оборотомера). Отделно имам и CD-player Ауди Concert II.

Благодаря предварително! :zustimm:

Всъщност, тази навигация какъв модел е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

РНС-Е може ли да се рестартира. Примерно ако забие, а не просто включ изключ? :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги,

има ли някой от Бургас, който записва такива дискове да пробваме и ако стане да си купя един от него. Навигацията ми е RNS-E Audi navigation plus (Audi A4 Avant 2006 г.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РНС-Е може ли да се рестартира. Примерно ако забие, а не просто включ изключ? :zustimm:

задържаш едновременно натиснати "RADIO" & "SETUP", докъто не се рестартне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

http://bt.wrzru.com/details.php?id=50083&edited=1&fb_source=message

Това е навигацията хора ! Очарован съм ..подробна е доста ! Онзи ден щом ме закара в едно забутано село и ме върна.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

продавам повeчето  записвачки от списъка на успелите да запишат работещо dvd,записвачките са втора употреба,и са работе6ти на 100%,стари модели са но нови няма от каде да намерите ,цена за бр 50лв,ако има желаещи на тел 0878904590

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...