Jump to content

бушон номер 14


ivooo

Recommended Posts

колеги от бушон менте стана мазало,не изгоря а стопи цялото легло докато го усетя,подлежи ли на ремонт или трябва да сменям цялото легло с бушоните

Редактирано от ivooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добре си купи от някоя морга друго табло за бушоните . И не си купувай повече такива боклуци а по - добре си купи бушони от официалното представителство на ауди , за да не плачеш после , че ти е изгоряла и колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да издърпаш само тези кабели на изгорялото легло на бушона под таблото и да си сложиш само на тях предпазител без да сменяш цялото бушонно табло.

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същия проблем имал лятото. Таблото си го смених, зех го от морга 30лв

бушоните ако не от предстажвтел от някоя морга

но за да изгори бушона(да се стопи) имаш друг проблем по тоците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно , защо е греел пустия предпазител ? Да не си вързал някакъв друг консуматор към него ? В смисъл помисли и за причината .Не е никакъв проблем да сложиш допълнително гнездо с бушон на неговото място или най-добре отиди до някой ел.техник за по сигурно . Въпросния бушон не беше ли само 5А и на неговото място да е сложен по-голям .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон 14 е за жабката,лампа за осветяване на двигателния отсек и за осветяване на регистрационния номер.5А е бушона.

Когато гнездото му се улофти бушона започва да грее и за това се стапя.

Трябва да се свали кората под волана и да се видят точно кои са кабелите,за да се направят с отделно гнездо за бушона,ако не се сменя цялото табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не 5а е но не е изгорял,някаде дава сигурно на късо най вероятно жабката,пепелника или в ляво на багажника,но повече ме притеснява стопенното легло на бушона

Редактирано от ivooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако предпазитела го дават и за осветяване на номера ме притеснява че става въпрос за прословутите кабели на багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да аз вече един път сам ги превразвал,сега не ми свети таблото,а крушките в жабката и тази в багажника им светеха само леко жичките и ги махнах,както и като пусна фаровете светат и габаритите едновременно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно от там и на мен ми направи проблема и изгоря бушона, смених го, а новия бушон бил фалшив и место за изгори се разтопи ...... последва смяна на таблото с бушоните и ремонт на кабела на багажника (номер,стоп за мъгла и задна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...