Jump to content

Програма за направата на плакат,картичка....


Recommended Posts

Интересува ме програма с която да се работи лесно за направата на плакат,картичка.Знам за Photoshop и CorelDraw,но са ми много сложни.Ето нещо такова:

181907_1473398489788_1678449802_887588_4345750_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм схванат.Пробвах с поне 5 програми и с нито една не мога да направя това което искам.С Фотошоп-а стигам до някъде и до там.Как да направя фигурка подобна на тази до главата му на тоя?Текста как да го сложа така зад него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shift+Ctrl+N правиш нов слой. този слой се появява в панела Layers - в дясно на екрана. В него правиш надписа.

Фигурата също правиш в отделен слой. всеки слой от панела Layers можеш да местиш с Click & Drag нагоре и надолу - да ги пренареждаш.

По този начин слагаш един елемент пред друг и обратно . . .

А за фигурата как се прави : или с комбинация от модифициран Poligon Tool и Ellipse или модифицираш някоя фигура от Custom Shape Tool - бълза команда U

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш горния заден текст, наслагваш изображението с "черньо" отгоре и после другия текст го лепваш отгоре...Има много начини за това, което искаш да направиш. Изобщо не е сложно, но "стъпка по стъпка" не може да се обясни в две изречения.

Просто ще трябва да задълбаеш поне малко в някоя програмка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега потърси този торент Video Tutorials for Virtual Tuning (Photoshop CS2) в Zanunda, след като разархивираш клиповете ги прегледай.Много полезна информация има кое как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...