Jump to content

Пребоядисване - къде?


Recommended Posts

Здравейте,

За отрицателно време ми удариха колата (а3 8l) два пъти. В резултат предна и задна броня са за пребоядисване. Няма пукнато по бронята, само боята е засегната. Отделно на предния капак лака се лющи на едно място. Искам да оправя тези неща и заведох претенция към Армеец. Сега съм пред избора кой от доверените им сервизи да използвам. До сега не ми се е налагало да ползвам услуги на бояджии и не знам на кого да се доверя. Сервизите нищо не ми говорят. Подчертавам че става въпрос само за боядисване и само качеството е от значение.

Прикачам актуалните доверени сервизи.

Моля за съвет.

Поздрави!

armeec_dovereni_servizi.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няколко пъти ползвам Авто СИ (колегата PAINTMASTER) и е ОК. В началото на Герман е сега, близо до Околовръстното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няколко пъти ползвам Авто СИ (колегата PAINTMASTER) и е ОК. В началото на Герман е сега, близо до Околовръстното.

Никакви забележки към качеството на работа, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм предоволен от Авто СИ. Два пъти съм ходил и няма другаде такова отношение. Сега отново ще ходя и пак ще споделя впечетления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвах на два пъти услугите на Авто Си, лично се познавам със собственика и останах много доволен. Също така заведох и няколко мой приятели които нямаха забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти съм ходил до Авто Си за оправяне на брони + одраскан заден калник. След първото посещение си тръгнах със светеща лампа AIRBAG. Добре, че имам кабел и ваг-ком. По някакъв начин буксата под шофьорската седалка е била ритната. Беше откачена от държача.

2-рия път значително по-добре се бяха справили майсторите, нямаше и следа от хлътнала броня. Тогава пък забелязах небоядисани (черни) петна около бравата на багажника. На место ги намазаха с четка.

Като цяло боите са добри, цвета го напасват, но явно майсторите са или прекалено заети или бързат да свършат работата.

Ще спомена и, че като бонус към задната броня ми пръснаха и задния капак. Преди това бях споменал, че не ми харесва едно място, където бях отлющил боята. За което благодаря на началника PAINTMASTER.

Редактирано от Пламен П
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същата дилема преди седмица - за една малка драскотина на предна вежда. Със свито сърце заложих на Chipsaway (Амарант)виж им сайта, сам си ги избрах но накрая останах доволен. Не успях да им намеря кусур. А я направиха за един ден. Надявам се да е качествана и да изкара дълго боята. Мисля да правя и корекции от камъчетата на пр.капак през лятото при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...