Jump to content

Смяна на тампоните,а не на целия носач


gorki

Recommended Posts

Един колега от друг форум ми го препоръча този сайт и каза,че така си правил носачите- http://www.polyurethan.me/.Та продават тия тампони,които уш не се сменяли и не се продавали никъде.Някой пробвал ли го е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А4 ли става въпрос ? Аз помня преди време как на един МБ с алуминиеви носачи правихме опит за избиване и набиване на тампони. При единия с много нагряване успяхме, а другия го спукахме и купихме нов...Май е тегава тази работа. Не е като при 80-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и половина един приятел смени цялата предница на Алфа 156, защото само с ходова част на Алфа се занимаваха тогава. Т.к. аз съм от Пловдив обадихме се на пича който е шеф там т.е. Николай преди 2 дена че отиваме. Като пристигнахме сутринта направо свалиха колата която беше дигната на подемника и я вдигнаха нашата, за 2 часа беше всичко готово. Излезна всичко към 450лв а на иначе с нови носачи струва към 1000лв. До сега към 40 000км няма никакъв проблем, при положение че се кара почти само на дупки. Предполагам че още толкова ще изкара. Хубавото е там че за Алфите всичко сменят и предница и задница защото пичовете който работят там имат Алфи. Та думата ми е че който реши да се възползва от този сервиз няма да съжалява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от друг форум ми го препоръча този сайт и каза,че така си правил носачите- http://www.polyurethan.me/.Та продават тия тампони,които уш не се сменяли и не се продавали никъде.Някой пробвал ли го е?

Няма тампон за преден носач на А4, който да не се прави поне от 3 фирми и да не се предлага отделно! Носачи се сменят само заради рабити шарнири.

Та кой ти ги наговори тия щуротии, че не предлагали никъде тампоните :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости че никъде не продавали отделно тампони за А4, навсякъде почти ги предлагат,струват 10–15лв., аз лично съм си сменял 4–5 от тампоните че бяха накъсани и скърцаха, и не е вярно че трябва да ги нагряваш и разни други такива тъпотии че да ги избиеш от носача, носач се сменя ако е разбит шарнира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

носач се сменя ако е разбит шарнира. :zustimm: даже и шарнирите се правят ,аз слагам конусни тампони от амортисор за камион Сканиа с дебели шаиби става мамата си джаса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от друг форум ми го препоръча този сайт и каза,че така си правил носачите- http://www.polyurethan.me/.Та продават тия тампони,които уш не се сменяли и не се продавали никъде.Някой пробвал ли го е?

Брат ми кара с тампони от тия, вече 7-8 месеца никакви ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...