Jump to content

Радиатор охлаждане и радиатор парно


Simeonov_B

Recommended Posts

Здравейте

Взех си радиатор преден за охлаждането и радиаторче за парното

Моря ви да ми кажете качествени ли са тези които съм взел

Колата е Б4 АВК Авант с климатик /май климатика е допълнително слаган в Италия

прилагам снимки на закупените от мен радиатори

Радиатор преден

Радиатор парно

Парно 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти вече си ги взел, трябваше да питаш преди това :)

Аз лично за парното бих сложил Бер/Хела, понеже е голямо разглобяване, ако се скапе.

Другия и да 'думне', за 1 час се сменя.

Новия радиатор винаги е по- добре от стар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, на предната кола сложихме нов радиатор Ниесенс, изкара година и половина, от година и половина е с втора ръка оригинален и няма грижи...Е верно направиха се метални страниците на радиатора за охлаждането, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимам ги от познат и ми каза че това е най доброто което има

--- По принцип моя не тече и е здрав /за парното/ но понеже ми се налага да разглобя таблото за да си оправя клапите на въздуховодите и затова реших че е по добре да сменя и радиаторчето защото все гледам се оплакват от тези радиаторчета

Редактирано от Simeonov_B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимам ги от познат и ми каза че това е най доброто което има

--- По принцип моя не тече и е здрав /за парното/ но понеже ми се налага да разглобя таблото за да си оправя клапите на въздуховодите и затова реших че е по добре да сменя и радиаторчето защото все гледам се оплакват от тези радиаторчета

Доколкото знам, Бер и Нисенс са най-добри.

Аз също трябваше да правя клапите и смених и радиаторчето (смени го майстора де :) )- беше лекичко попротекло вече - на старото пишеше made in West Germany. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, на предната кола сложихме нов радиатор Ниесенс, изкара година и половина, от година и половина е с втора ръка оригинален и няма грижи...Е верно направиха се метални страниците на радиатора за охлаждането, но...

:)

На предишната ми кола вече сменено Бер/Хела се беше прецакало и се наложи и при мен да се сменя- гаранция няма, случва се всичко.

Иначе нисенс уж се водят надеждни като качество :)

П.С. ако има нещо, което ме побърква във всички Аудита, това е охладителната система. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ава са си добри колкото Нисенс,даже се е случвало Нисенс радиатор да е Ава ... :)

И така ... Ако всичко ти е наред по охладителната система (оригинална капачка на разш. съд,концентрация на антифриза в норми и изправна водна помпа) няма място за притеснения! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам и аз темата :hilezh: Някой може ли да спусне оферта за големия радиатор за мойта кочина че тече? Марка; пари? С клима съм.Видях разни теми, но ме интересува конкретно за АБТ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65220

Този човек може да ти пусне оферта.

Редактирано от GSI90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, след като разколачих радиатора отпред се оказа че са ми дали друг радиатор - сега ще ми го сменят но пак се чудят какъв ми е радиатора - МОЛЯ ВИ ако някой може по снимките да се ориентира да ми даде какъв е номера на радиатора и как се води.

Колата е В4 Авант АВК с климатик допълнително слаган в Италия, ръчни скорости. - първа регистрация 1993

шаси № WAUZZZ8CZPA107651

ето малко снимки на радиатора който ми е в момента - свалих го и го гледахме отвсякъде и нямаше никакъв номер

http://sborko1.snimka.bg/automobiles/audi-80.584582.23311837

Също така ще съм много благодарен ако някой ми каже номера по ЕТКА на следните неща

- съединител комплект

- семеринги при съединителя

- спирачна помпа - със АBS съм и с 4 дискови спирачки

- кантар

- ламбда сонда - предпочитам за моя мотор а не универсална - махнал съм катализатора и има резонаторно гърне и преди него е направено да стой ламбда сондата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...