Jump to content

И аз сложих буустметър


shpeksi

Recommended Posts

Добре е станало:hilezh:

Аз в неделя монтирах моят, ще пусна снимки как е станало в духалките, ама сега имам по-големи проблеми на главата с тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва кво показва ве,мой...?Колко е налягането на пропан бутанЯ по тръбите и кога да зареждаш ли?? :hilezh:

Не е лошо,просто много шсе заглеждаш там като стои и ше земеш се омахаш некъде като бибар зарди тва...

Аз мисла да си поръчвам VDO ,те са най-ганц :hilezh:

п.п.колко надувате ве,гъзари??да застанеме на чертата,а??Аз скромно,на 1.5

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Тва кво показва ве,мой...?Колко е налягането на пропан бутанЯ по тръбите и кога да зареждаш ли?? :lol:

Не е лошо,просто много шсе заглеждаш там като стои и ше земеш се омахаш некъде като бибар зарди тва...

Аз мисла да си поръчвам VDO ,те са най-ганц ;)

п.п.колко надувате ве,гъзари??да застанеме на чертата,а??Аз скромно,на 1.5

Е за налягането на пропанЯ немаха буусметър с толкова голема скала :hilezh: VDO е оферта ама аз съм беден клошар дет кара на пръдня и затФа си взех боклук от илиянци :lol: Аз съм сток до 0.75 стига. Аре на чертата ама да не ти се разпадне или избие нещо, че минали път каТ гледах беше на кантар :hilezh:

Не ти ли скрива част от ФИС-а и нямаше ли с червена подсветка? Когато завиваш вижда ли се бустметъра?

Не ми скрива нищо. Има същия със червена подсветка ама аз си държах на шаренията :lol: Като завивам не гледам там и не знам.

Как никой не забеляза кое радио слушам :hilezh:

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни момчета дето могат да ти оправят подсветката на бяло-синкава като на бууста...

Иначе червено и бяло/синьо с тая Вероника си е :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...