Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щото достатъчно ме е пекла жегата в главата години наред - реших да си спестя - пък и отдавна не съм клубен - нямам нито стикери нито нищо.

Е, то всички ни е пекло по главите, пък тва за стикерите нема никво значение. Догодина да не бегаш пак по тъча ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория имаше повечко сянка от облаци и ветрец, първия ден карах по пистата и изтече поне 2 кила течност от мене докато бех у колата :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАРТО е далеч от "масоните" ... просто от АКБ изчезнаха доста от истинските фенове на марката с които се познавах и съм бил по сбирки и мероприятия навремето когато станах член на клуба,сега просто съм загубил и Аз желанието да участвам в такива.

А стикери и прочие - не смятам че са ми нужни - тъй като доста от собственниците продали си колите не са ги премахнали и когато видиш някооя с такива и свирнеш или ръкомахаш за поздрав - новия собственник който си няма на идея,че колата му е била форумна/клубна те гледа все едно си му изял десерта и те така ... .. .

 

Важното е че си изкарвате хубаво и има само положителни емоции ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) е няма как да не съществува, албума е публичен и на обществена платформа, и току що го гледах пак, има около 1000 снимки 

 

http://s189.photobucket.com/user/kakabuba/library/National Audi Meeting 2016 Drakon Circuit Bulgaria?sort=2&page=1

 

я опитай пак

 

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...