Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

преди 53 минути, Tsvetan_q написа:

Супер,до колко чеса ще си там,да се опитам да доида ☺ ?

 

:) 14.00 сме се разбрали и с другите фенове

преди 55 минути, Kstoichev написа:

Колеги, от къде можем да си вземем стикерите за Пловдив, и от кой?Благодаря ви предварително. 

 

:) за Пловдив - търсите Мартин Димов - тел. 0885102617, за колегите от там, записали се след средата на миналата седмица, ще бъдат изпратени във вторник - 07.06.

Пловдив.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 2 минути, Tsvetan_q написа:

Ще се опитам към 14:30 да дойда!Мога да взема и номерата на всички от Враца и областта!

 

:) за сега не сте много, но колкото са записани ще ти ги дам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) привет колеги, ние в крайна сметка /част от нас/си запазихме 15 стаи в хотел Сарай, в Калояново. Цената на двойна стая без закуска е 40 лв.Все още има доста свободни стаи.Ако някой реши, номера за резервации е :  0889 920 920 . Предупредиха ни че на 25-ти в хотела има сватба и ще е по шумно до по-късно, но ние така или иначе не мислим да сеприбираме преди полунощ :D 

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, julipopov написа:

Здравейте, за София стикерите все още ли могат да бъдат взети от  " бул. Скобелев 39 ет.1 ап. 3 ....." ?

 

:) да, тук са си и ви чакат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,впишете и мен - Михаил Михайлов, mihnev, Audi A4 1.8 Avant,гр.Стара Загора,0895 808 444, желан номер  - 249 ако ли не там каквото дадете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mihnev написа:

Здравейте,впишете и мен - Михаил Михайлов, mihnev, Audi A4 1.8 Avant,гр.Стара Загора,0895 808 444, желан номер  - 249 ако ли не там каквото дадете.

:) готово, запазен е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от София ще помоля да се впишат в таблицата в другата тема дали ще пътуват с голямата група от Лукойл в събота на 25.06.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Искам да попитам ще се организира ли група за тези които са от Троян, Ловеч и региона. Аз мисля да ходя в неделя така че ако има желаещи да пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Hriska Dimitrova написа:

Здравейте колеги. Искам да попитам ще се организира ли група за тези които са от Троян, Ловеч и региона. Аз мисля да ходя в неделя така че ако има желаещи да пишат.

До колкото помня предни години и с колеги от Плевен сме се организирали, защото и те минават през прохода Троян-Кърнаре(Беклемето), ама май последните години няма заинтересованост :) .

 

За, който има желание в Събота се тръгва в 07:30 от Лукойл Троян! Там се чакаме най-късно и 35 сме тръгнали! :)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги останаха ли стикери че нещо не мога да се впиша ???

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Sexabilnia House Music написа:

Колеги останаха ли стикери че нещо не мога да се впиша ???

:) стикери има, ние ще те впишем, ти си избери номер

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, goldensun22 написа:

:) стикери има, ние ще те впишем, ти си избери номер

 

Дали ще е възможно 7967 или са само трицифрени ако са трицифрени. 796 Християн Наков Град София тел. 0897025532 бих искал стикерите да са два броя Благодаря и от къде да си ги получа ?? Еконт спееди лично предаване всичко ме устройва

 

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Sexabilnia House Music написа:

Дали ще е възможно 7967 или са само трицифрени ако са трицифрени. 796 Християн Наков Град София тел. 0897025532 бих искал стикерите да са два броя Благодаря и от къде да си ги получа ?? Еконт спееди лично предаване всичко ме устройва

 

:) някой пак не е внимавал в час , номерата саот 1 до 350 и може да си избереш само от свободните в списъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, goldensun22 написа:

:) някой пак не е внимавал в час , номерата саот 1 до 350 и може да си избереш само от свободните в списъка.

Тогава какъвто дойде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Sexabilnia House Music написа:

Дали ще е възможно 7967 или са само трицифрени ако са трицифрени. 796 Християн Наков Град София тел. 0897025532 бих искал стикерите да са два броя Благодаря и от къде да си ги получа ?? Еконт спееди лично предаване всичко ме устройва

 

Sexabilnia House Music Audi A4 B7 3.0 Tdi Quattro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Schnura написа:

Ами, ако дойдат повече от 350 коли?

:) имаме готовност да отпечатим допълнително, но на този етап не се налага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Аз също ще се присъединя. Стефан Желев, Realex, Стара Загора, Audi a4 b5 avant, 0879 542 501. Номер ако правите допълнително '996' или какъвто дадете.

Редактирано от Realex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос относно пристигането в Събота вечер ще бъде ли възмножно примерно след 18:00 или трябва в Неделя да доѝда и дали ще може да участвам в драга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, blacksoul157 написа:

Имам въпрос относно пристигането в Събота вечер ще бъде ли възмножно примерно след 18:00 или трябва в Неделя да доѝда и дали ще може да участвам в драга?

:) пристигане е възможно, но в драга в неделя няма как да участваш, тогава ще са само финали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  Списъка със участниците в отделните дисциплини, МОЛЯ отбелязвайте със "ДА" желана дисциплина и класа за който смятате, че ще участвате.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KEOkQ7p0g02VoeslTdP64VfdoSxjE9LwVU7U5uN4lZM/edit#gid=0

 

Класове за дисциплината DRAG

клас А1 -бензин (без Т) ДО 2000см3
клас А2- бензин (без Т) НАД 2000 см3
клас B1 -бензин + Т) ДО 2000см3
клас B2 - бензин + Т) НАД 2000 см3
клас D1 - дизел ДО 2000 см3
клас D2 - дизел НАД 2000 см3
клас C Open - всички двигатели със МОДИФИКАЦИЯ,РАЗЛИЧНИ от ЗАПИСАНИТЕ в талона и СЪСТЕЗАТЕЛНИ (без ограничение на гориво,кубатура и гуми - модификация по двигател, генерация, електроника, интериор, и екстериор)
Всички класове БЕЗ C, трябва да са стрийт/сток (позволен е ЧИП , въздушен филтър регулируемо окачване)


Участниците в дисциплините Тайм Атак и Драг , заплащат такса 5.00 в - за всяка дисциплина в която желаят да карат

 

Класовете за дисциплината тайм атак са следните:

клас А -бензин (без Т) ДО 2000см3
клас Б - бензин (без Т) НАД 2000 см3
клас С - дизел (+ TDI) ДО 2000 см3
клас D - дизел (+TDI) НАД 2000 см3
клас Е - бензин ТУРБО "сток" БЕЗ ограничение на кубатурата, без модификации по външни агрегати и възли
клас F - всички двигатели със МОДИФИКАЦИЯ,РАЗЛИЧНИ от ЗАПИСАНИТЕ в талона и СЪСТЕЗАТЕЛНИ (без ограничение на гориво,кубатура и гуми)

Madness Motor Sport  ще дадат като награда по едно безплатно замерване на дино стенда за победителите във всички класове в дисциплината ДРАГ и на най-бързия в дисциплината ТАЙМ АТАК 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...