Jump to content

Ремонт на рейка


Recommended Posts

Здравейте колеги... утре започват да ми разглобяват предницата за някои заварки тук-там и искам да използвам да оправя рейката междувременно. Та питането ми е ако може да кажете някой сервиз или телефон за София, защото нямам никакво време да търся из форума. Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги... утре започват да ми разглобяват предницата за някои заварки тук-там и искам да използвам да оправя рейката междувременно. Та питането ми е ако може да кажете някой сервиз или телефон за София, защото нямам никакво време да търся из форума. Благодаря предварително ;)

Знам, че на окръжна болница някаде ги поправят и бил един от най-свестните майстори. Другият вариант е техническият университет в катедра хидромеханика и нещо си там за телефони или точни кординати ще те излъжа. Аз мойта мисля да я карам на Орион ( Люлин ) както е McDonalds зад него се намира сервиза. Не знам как работят но съм чувал положителни възгледи за тях. 160 лева струва някаде ремонтът на хидравличната рейка а ако искаш те да ти я свалят и качат се оскъпява някъде с около 80 лв. Аз първо мисля да пробвам с добавка да видя как ще се държи и ако не поспре ще събирам за ремонт. То не, че е гаранция, че като я ремонтираш всичко ще е ОК ама длъжен съм да пробвам. Другият вариант е отиваш при Италянеца ( Красна Поляна ) и си копуваш втора ръка и се молиш да е у ред. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че на окръжна болница някаде ги поправят и бил един от най-свестните майстори. Другият вариант е техническият университет в катедра хидромеханика и нещо си там за телефони или точни кординати ще те излъжа. Аз мойта мисля да я карам на Орион ( Люлин ) както е McDonalds зад него се намира сервиза. Не знам как работят но съм чувал положителни възгледи за тях. 160 лева струва някаде ремонтът на хидравличната рейка а ако искаш те да ти я свалят и качат се оскъпява някъде с около 80 лв. Аз първо мисля да пробвам с добавка да видя как ще се държи и ако не поспре ще събирам за ремонт. То не, че е гаранция, че като я ремонтираш всичко ще е ОК ама длъжен съм да пробвам. Другият вариант е отиваш при Италянеца ( Красна Поляна ) и си копуваш втора ръка и се молиш да е у ред. Успех

при мен рейката капе от около 4 години, но до сега не съм я пипнал и да чукна на дърво нямам никакви проблеми с помпа,виене и тн... Но сега искам да използвам момента...другото лошо нещо е,че трябва да я направя до неделя, защото от понеделник тръгвам на път и трябва да е готова. Ще съм благодарен ако някой намери до петък телефон на някой сервиз ... Относно сервиза на Орион - преди години там си правех колата и бяха що-годе добри,а рейките ги носят някъде за ремонт и става бързо. Утре ще мина от там да видя дали още се занимават с това и ще пиша. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните на хората от катедра "хидравлика" в Техническия са : 0889308859 - Стефан Шаклев и 0888632321 - Любомир Шишов. Намират се в бл. 11 в ТУ. Ако отидеш там пиши после как е минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните на хората от катедра "хидравлика" в Техническия са : 0889308859 - Стефан Шаклев и 0888632321 - Любомир Шишов. Намират се в бл. 11 в ТУ. Ако отидеш там пиши после как е минало.

Наскоро правих при тях един от служебните автомобили, и мога да кажа само хубави неща ;)

А това което най ми хареса е, че всичко става в рамките на деня и няма размотаване и дават една година гаранция :flehan:

Редактирано от СЕКТОР
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ibonev85 : Мерси за бързите и полезни отговори. Днес ще им се обадя и като има някаква яснота ще пиша да кажа как е минало. Утре започвам разглобяването на рейката.

Редактирано от freesoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко говорих с тях и казаха,че няма никакви проблеми и като я занеса щяла да стане в рамките на деня. Утре ще пиша как е минал ремонта :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

реших засега да оставя ремонта на самата рейка и да си оправя само належащите неща. Иначе хората от техническия казаха, че когато и да се занесе рейка, става в рамките на деня. Цената за рециклирането е 160 лв, а ако те я свалят - 250 лв. Понеже нямах време да се занимавам със свалянето 250 лв ми се видяха множко и затова ще карам така засега. Междувременно ще проверя и на още няколко места,където правят рейки,да видя как са цените и ще пиша .

Поздрави ! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

А нещо адрес за Плевен, че една колежка има нужда от рециклиране на рейката А4 97 1.8Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...