Jump to content

"Дневни светлини" във фара.


Recommended Posts

Правят се некви страшни дивотии тука,пускаш ги тея чудеса спира те поУицая ама не си на къси ,ама аз старши съм пуснал дневните ,кви дневни кви нощни не те питам на какви смени работиш ааа защо не си на фарове фишче за 50 точки веднага получаваш,,, пълна глупост са тея диоди в фаровете <_<

аз затова си нося правилника за движение по пътищата в колата и когато се заядат им показвам съответния ЧЛЕН.

тръгват да ми спорят че са били габарити, като му покажа и габаритите и мълчат като пуколи, разлика осезаема.

не могат да те барнат за нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре, че не си попадал на "отворени" шапкари, защото за дневни светлини се приемат тези описани в това правило. Погледни го, за да не те изненадат неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ отворени Василе а такива дето имат нещо в главата и знаят как да подходят и да обяснят как точно ще бъдеш наказан и за какво съответно и да се аргументират.

по темата: Отвръщават ме тия побългарявания на всевъзможни места поставени на автомобила отпред т.е не са им там местата щом не са поставени от чичо Ханс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не си попадал на "отворени" шапкари, защото за дневни светлини се приемат тези описани в това правило. Погледни го, за да не те изненадат неприятно.

:zustimm: Колегата Иво с Б6 чака 2 или 3 месеца да му ги узаконят ,те ще нагласат тея почуе с диоди и секви чудесии

Отвръщават ме тия побългарявания на всевъзможни места поставени на автомобила отпред т.е не са им там местата щом не са поставени от чичо Ханс.

Ти па глей колко са готини даже дават по 400 500 лв за фарове с такива далавери да светкат :hilezh:

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте колеги ако не е тук мястото на коментарът ми моля преместете го където трябва.
Не намерих тема за това ще питам тук някой би ли ми обяснил как става отлепянето на стъклото на десния фар на Ауди а3 8л защото явно е гръмнала крушка вътре и стои по маглив и това много ме дразни.Мъчих се да срежа силикона но не стана и ми казаха,че или ще счупя фара или после като го залепя ще тече вода вътре.Също тия LED светлини които се слагат във фара на мястото на габарит ли се слагат или трябва да се вържат на отделно копче за да не правят проблем полицаите.
Благодаря ! :) 20130609185231.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще  е по-добре да свалиш фара и да го изплакнеш с вода вътре.Преди време колегата Райно беше мил така неговите и освен вода беше добавил и малко Меглио мисля беше.След това нямаше никакви проблеми с фаровете.След хубаво измиване така можеш да ги изплакнеш с дестилирана вода, за да не остане варовик на капки вътре и ги сушиш хубаво на слънце.Като гледам фара може да му трябва и полиране с паста отвън и ще стане ,като нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но въпросът ми е как да отворя самият фар мъчих се със макетно ножче да срежа силикона но не стана и не мога да го отворя иначе пробвах от вън с паста за полиране но нямаше никакъв ефект.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек пиша ти да Свалиш фара,а не да го отваряш!!!Сваляш го от колата и му отваряш отзад капака,от който се сменят крушките и от там пълниш с вода и малко Меглио вътре и друсаш .... да се изплакне вътре хубаво.После съм ти описал как да процедираш.

Не отваряй фара ,защото после едва ли ще успееш да го залепиш качествено и ще ти се пълни с вода и конденз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Някой на А6 С4 във фара не е ли слагал, за да даде акъл къде може да се монтират вътре.

Моите са монтирани във фара. На мястото на халогените 2х10W LED 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...