Jump to content

S4 оптичен тунинг


buhoveca

Recommended Posts

колеги даите някакви цени които знае за предна броня от ауди S4 B5 оказа се че от RS4 нестава бронята калниците са раздути искам предна броня от S4 и фарове с лупи Facelift и решетка за предния капак някои ако знае цени на тези елементи да ми помогне и джанти 17 от S4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава най добре се откажи и не се занимавай с глупости! дай си парите за нещо друго ...заведи жена ти на екскурзия в Италия или нещо друго ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо удоволствие - скъпо колега (това дето си замислил) :stupid:

Много пари,време и така нататък.

По-добре да си купиш направо S4 (B5) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам на колко години трябва да станат тези Б5-ци за да им паднат частите

не е нормално един С-пакет да струва колкото цялата кола безмислено е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да беше само С-пакета ама не е ...

Като отвориш Ибей.Де и напишеш нещо за С или РС4 (В5) леле майко какви цени излизат не е истина ... изглежда колко повече остаряват толкова по-скъпи стават части,аксесоари и така нататък пффф ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава най добре се откажи и не се занимавай с глупости! дай си парите за нещо друго ...заведи жена ти на екскурзия в Италия или нещо друго ....

:hilezh::dance::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя как може родните смола-тунинг майстори от 34 години да правят евтини М-шпойлери за БМВ-та и никой от тях не се сети да направи за S4 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея колега .Дано съм ти от полза .. Стартов модел А4 б5 1995- 96г , Стартов модел S4 б5 1997 за RS- ката мисля че беше някъде около 99 ако ме не лъже паметта , но както и да е информативно споменавам простете ако бъркам.Не мога да не отбележа ,че не са първа младост тея наще колици пак цените са метафорично казано доста '' симпатични ''.А за S или пак RS части да не говорим.Не мога да проумея едно има няма тва са модели по на ( а4 16г, s4 14г , rs4 12) средно да кажем 15г. та чета аз темата на колегата и си викам да ударя и аз 1-но приятелско рамо и се поразрових ,и попаднах на ето това http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=101335&st=0&p=1549046&hl=+%D1%814%20+%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8F&fromsearch=1entry1549046 . ПРЕДНА S4 БРОНЯ ... и бях учуден от цената не знам , но поне според мен си е доста солидна за предна броня на кола чиито модел е на има няма 15 г. НИЩО ЛИЧНО ПРОТИВ НИКОЙ изразявам лично мнение просто , но се пак говорим за най великата марка така , че ще замълча и само , ще се усмихна. УСПЕХ С ПРОЕКТА КОЛЕГА и ПОЗДРАВИ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука високата цена идва от липсата на такива елементи на пазара и все по рядко намирането на читави такива. Също така няма да ти казвам при официалният представил каква е цената на такава броня и то чисто гола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

То първоначално цената на тази броня беше 1000 и то без халогените :hilezh:

Всички оригинални части за Ауди са ужасно скъпи и на никои не му дреме, че колите са на 15 или 20 години. За по-новите е разбираемо да са скъпи ама тия навеси..

Радвам се че я има тая коля. Всеки път се кефа като я карам, ама не бих си купил почти нищо от Порше :stupid: Много малко са нещата, които си заслужават.

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа по темата, че не годинте карат колата :hilezh: .Имам и А3 на 4 годни почти вече станаха ( доста по- малко от 15 да речем ) и като седна в него, не се чувствам по- човек, въпреки че е доста по- ново и по- атрактивно.Смятам, че едно ново Митсубиши или Тойота ( Avensis да речем ) и на малкия пръст на една 15 годишна А4- ка не може да се намаже по направия и качество на изпълнение.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес питах в порше за карбоновите лаисни по корите на вратите от вътре даже не съм много обеден дали е истински карбон цената на една лаисна е 460 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Хм.. нищо чудно да са толкова.Аз ходих да питам за s4 b5 Grille и ми казаха нещо от порядъка на 360 лв. за има няма 1кв.м пластмаса .. Само за сравнение S4 B5 Grille грубо 400лв а B M W -дистите за 400 500 лв цял М-пакет ще имплантират , но пак 2 те коли няма нищо общо така че няма смисъл да говорим.Всичко хубаво е скъпо пак и кефа цена няма ..Колега погледни тука http://www.tolytuning.com/bg/catalog.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=18&category_id=2 предна броня за а4 RS style бронята е без раздувки и става на стандартно а4 нп , http://www.tolytuning.com/bg/catalog.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=25&category_id=2 задна броня пак нещо от '' сорта '' на RS4 style :hilezh:

за толкова пари толкоз :hilezh: се пак говорим тука за предна и задна броня за има нема 400 500лв 2-те а не еданта 1000 :hilezh:.КОЛЕГИ всички можете да го разгледате тоя саит има доста нещаот рода на брони прагове и тн.

Момчетата са от сливен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

Звънни на More. До преди седмица имаше карбонови лайсни комплект за десен волан. Не знам дали ти трябва цял комплект или отделна. Също има и Facelift цели фарове . По принцип оригиналните вървят по 350лв комплекта.emsi_audi също трябва да има ако не са ги отнесли вече http://audibg.com/forum/index.php?showforum=65 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да говорил съм и с двамата колеги емката има карбонови но като моите а more има карбонови от S4 ама такава цена за 4 боклучливи пластмаси пак и тая на таблото няма как да я направя че е от десен волан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.ebay.de и си решавате проблемите!!!! Всичко хубаво си има цена!!! Аз си взех от Марто С-кова рещетка....скъпо удволствие но доставя гъдел!!! :) :) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eми да ти дам телефона един майстор да ти направи собственоръчно карбон? за цената ще се разберете!!!! усеща ги много.... и на пазарлък върви! <_<:hilezh: на мен ми прави лайстните с фолио и стана уникално но не ми се чакаше за инстински!!!!

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

те моите фабрично са си имитация на карбон ама по ситния сещаш ли се повечето а4 са с махагон моите са имитация на ситен карбон

Редактирано от buhoveca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Тук.

Ако си мераклия, или ако имаш приятел такъв, купуваш си фолиото и си го правиш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...