Jump to content

Купувам катализатори


Recommended Posts

Купувам катализатори на едни от най-добрите цени в страната, от София съм, но работя с Еконт, за София извършвам и демонтаж.Цените варират според това колко е богат на ценни метали катализатора тел.0896157698.Очаквам предложения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам катализатори на едни от най-добрите цени в страната, от София съм, но работя с Еконт, за София извършвам и демонтаж.Цените варират според това колко е богат на ценни метали катализатора тел.0896157698.Очаквам предложения!

Моите катализатори ги свалих и продадох с помощта на тази обява. Горещо препоръчвам момчето на всички. Много е точен и коректен. Цената която получих беше най-добрата от всички предложения.

Благодарности от един доволен клиент. :sporty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравей колега ,

Да те попитам колко парички струва катализатора на Марея 1,9 ТД 1998 година , и колко струва ако дойда и го демонтираш ти!?

Мерси

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам катализатори на едни от най-добрите цени в страната, от София съм, но работя с Еконт, за София извършвам и демонтаж.Цените варират според това колко е богат на ценни метали катализатора тел.0896157698.Очаквам предложения!

kolega kolko 6te mi dade6 za katalizator ot A31.8t benzin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да ви помоля да ми пишете за какви катализатори питате директно на лични съобщения, защото се случва да пропускам темата или някой въпрос и така да се забавят отговорите. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги искам да ви помоля да ми пишете за какви катализатори питате директно на лични съобщения, защото се случва да пропускам темата или някой въпрос и така да се забавят отговорите. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колеги искам да ви помоля да ми пишете за какви катализатори питате директно на лични съобщения, защото се случва да пропускам темата или някой въпрос и така да се забавят отговорите. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги,не се занимавайте с тоя мошенник.Ще се разберете за една цена,а като пратите катализатора ще ви каже доста по ниска цена и така.От личен опит ви го казвам.Така бизнес не се прави колега,дано има по-малко прецакани като мен :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

auditooo е потребител който се е регистрирал преди няколко седмици и има само едно единствено мнение е то в моята тема това случайно ли е? Някой е решил че може да си измисля за да може той самия да взима повече катализатори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

auditooo е потребител който се е регистрирал преди няколко седмици и има само едно единствено мнение е то в моята тема това случайно ли е? Някой е решил че може да си измисля за да може той самия да взима повече катализатори

За да избегнеш такива проблеми е по-добре всичко да става тук в темата, има въпрос-има отговор, при коректна сделка продавача се отчита с едно "Да, стана", при некоректна също.Става дума за пари все пак, не бива да има скрито-покрито, пък и ако автора е коректен ще има само полза.Както и клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега каква цена можеш да ми предложиш за катализатор от Алфа 156 1.8 16V 1997 год---- ОЕ НОМЕР : 60652863----Катализатора не е затлачен на колата си е и си я карам,но няма смисъл от него с тия данъци :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега дай цена за катализатор от Пасат 2002г. 1.9ТДИ 131к.с АВФ мотор, номера на катализатора е 3B0131701Q http://www.tavauto-used-car-parts.com/bilder/produkte/gross/NEUTEILE-KATALYSATOR-AUDI-SKODA-VW-3B0131701Q-8D0178E-3B0-131-701-Q-4B0254200HX_b2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...