Jump to content

Продава се А3 1,9 PD 131


Recommended Posts

Здравейте колиге, дойде време да се разделям с моята любима :unsure: Търся нещо по - голямо и автоматик :gruebel:

Audi A3 6 скорости

Цена 10 500 лв.

Дата на производство март 2001 г.

Тип двигател Дизелов

Мощност 131 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Хечбек

Пробег 160000 км

Цвят Сив

Особености:

• 2(3) Врати

• ABS

• Airbag

• Аларма

• Бартер

• Ел. Огледала

• Ел. Стъкла

• Застраховка

• Имобилайзер

• Климатроник

• Ксенонови фарове

• Лети джанти

• Металик

• Серво управление

• Стерео уредба

• Халогенни фарове

• Центр. заключване

Допълнителна информация:

Предна и задна броня от S3, 17' джанти от S3, турбо - Garrett GT1749VB, чип, нови дюзи, рекаро салон, USB-MP3 на фабричната музика, Bluetooth хендсфри, фабричен бокс+усилвател, зимни гуми, сгъваем ключ, прибиращи се огледала с подгрев, автоматично включване на фаровете, ESP.

За снимки : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11308753649759118&f1=details

Телефон за връзка 0885922636

Редактирано от donchevvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не, че не е хубава колата, но наистина цената е соленичка за кола на 10 г и 3 врати..Аз (потенциален купувач) ще я подмина.Успех!

Съгласен съм колега, скъпичка е наистина, но все пак кефа има цена. В момента не съжалявам за нито лев даден за колата, тъй като ми е доставила и продължава да ми доставя огромно удоволствие - който знае как върви колата, знае какво искам да кажа. Поздрави и благодаря за добрите думи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пич!

Уникална е колицата! Ако си търсех малка градска оса със сигурност бих и обърнал внимание.. а иначе на който му е скъпа, проспуска, взема си една обикновенна семпла А3-чица сливаща се с останалите и се возка.. много ли е сложно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колата ти е хубава,но ако наистина е 170-180коня тая умрялата алфа която е 2 тона трябва да да я подминеш с лекота,а тя дори и старта ти взима :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...