Jump to content

Ауди а4 КОМБИ 2.5ТДИ Кулатро ръчка на части


Recommended Posts

За информация на Тел:0893/578378,0879363230 или на Л.С Или тук в темата

ЕТО МАЛКО СНИМКИ

http://neddko2.snimka.bg/automobiles/audi-a4-kombi-2-5-tdi.603451

Редактирано от neddko2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ето го новия ИЗМАМНИК във нашия форум Подвизава се с ник neddko2 от Варна е и има обяви че продава части за доста автомобили.

поръчах си от Господина Табло с ФИС за А6 С5 човека ме уверяваше че фиса работел идеално и ако имал проблеми щял да ми върне парите.

когато обаче пристигна таблото, още на пръв поглед личеше че нестава за нищо. пойсках му разрешение за тест, при което човека, ТАРИКАТ не се обади повече. когато му се обади Служителя на ЕКОНТ,зада му каже че отказвам пратката, това малко момченце от Варна му казал че имаме уговорка да платя таблото и ако не работи той да ми върне парите. ДАЛИ ЩЕШЕ ДА МИ ВЪРНЕ ПАРИТЕ ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм напълно каректен към всички такаче ти си пробвал пратката преди да ми се обади служител (твоя приятел в офис еконт пазарджик "канала").КАЛЕГИ АКО ИМА ТАКИВА НА КОЙТО НЕ СЪМ ВЪРНАЛ ПАРИ ДА ПИШЕ ?????

Това че има некоректни копувачи като Колегата "toshkov81" не значи че аз съм некоректен.На много хора съм върнал пари и са ми връщали поръчки така че които е копувал от мен знае най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно този потребител и други е излъгал както мен, чак сега видях че не съм само АЗ.

съжалявам че някои други ги е измамил с пари а мен неможа.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=41669&pid=1602087&st=400entry1602087

тук си пише всичко.

моля прочетете преди да пазарувате от този човек.

И какво излезе накрая, човека ме ОБВИНЯВА ЧЕ СЪМ ПРОБВАЛ СТОКАТА ПРЕДИ ДА Я ПЛАТЯ.

СТРАННА РАБОТА А ???

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

ето го новия ИЗМАМНИК във нашия форум Подвизава се с ник neddko2 от Варна е и има обяви че продава части за доста автомобили.

поръчах си от Господина Табло с ФИС за А6 С5 човека ме уверяваше че фиса работел идеално и ако имал проблеми щял да ми върне парите.

когато обаче пристигна таблото, още на пръв поглед личеше че нестава за нищо. пойсках му разрешение за тест, при което човека, ТАРИКАТ не се обади повече. когато му се обади Служителя на ЕКОНТ,зада му каже че отказвам пратката, това малко момченце от Варна му казал че имаме уговорка да платя таблото и ако не работи той да ми върне парите. ДАЛИ ЩЕШЕ ДА МИ ВЪРНЕ ПАРИТЕ ????

На мен ми е връщал парите и беше много коректен даже пое разходите за едната поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

колега трябва ми преден капак с решетката преден ляв калник предна броня с гредата ляв фар и мигач. да ми кажеш дали са налични и цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преден капак с решетката 130лв

преден ляв калник нямам

предна броня с гредата нямам

ляв фар 40лв мигач нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...