Jump to content

Водачи за Ел. стъкла на А4 Б5


dak

Recommended Posts

Колеги , някой беше споменал , че в Пазарджик се продават такива водажи за 12 лв. бройката. Някой ако знае нека даде адрес или телефон че единия водач тотално замина и започна много да шуми от стъклото !

А някой пазарувал ли е от тука - http://www.mossbg.com/?mid=6〈=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , някой беше споменал , че в Пазарджик се продават такива водажи за 12 лв. бройката. Някой ако знае нека даде адрес или телефон че единия водач тотално замина и започна много да шуми от стъклото !

А някой пазарувал ли е от тука - http://www.mossbg.com/?mid=6〈=bg

като излизаш от Пазарджик по пътя за Пловдив,след Славянка,от дясната страна има едни морги и автокъщи-до тях има магазин за нови части-там сам,преди 3 дена минах от там и вече струват 8 лв броя :) Поздрави!

Редактирано от Van4ev1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като излизаш от Пазарджик по пътя за Пловдив,след Славянка,от дясната страна има едни морги и автокъщи-до тях има магазин за нови части-там сам,преди 3 дена минах от там и вече струват 8 лв броя :) Поздрави!

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това от линка не е водач за А4,б5. Водачите за нашите модели трябва да имат захват за стъклото. Поне това на снимките са водачи за а3,а6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Не мога да ги разбера,един път е 8,друг път 12 ?!????? Май зависи дали са на кеф :)

АМАН ОТ МЕНТАЦИ !!!

Закупих си вчера въпросните водачи от "Ауто 1" гр.Пазарджик за 10лв. бр. и днес разглобих вратата , но вододачите се оказаха такива долни ментаци , че при монтажа станаха на сол :zustimm::hilezh::huh: Не ми се занимава да се разправям за 20лв. и сега отново съм в шах.

Ще помоля някой от колегите във форума да ми съдействат със закупуването на читави такива и прашане им по Еконт.

Помагайте ,че съм без кола и карам на жената А3ката...

Редактирано от dak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

АМАН ОТ МЕНТАЦИ !!!

Закупих си вчера въпросните водачи от "Ауто 1" гр.Пазарджик за 10лв. бр. и днес разглобих вратата , но вододачите се оказаха такива долни ментаци , че при монтажа станаха на сол B):rotcol::wall: Не ми се занимава да се разправям за 20лв. и сега отново съм в шах.

Ще помоля някой от колегите във форума да ми съдействат със закупуването на читави такива и прашане им по Еконт.

Помагайте ,че съм без кола и карам на жената А3ката...

Продължението ... След несполуките с менташките водачи който ми излязоха 22 лв. си поръчах нови от тук > http://www.mikrondocev.com/ уж качествени на цена 30 за 2та + 8 лв. за доставка и резултата беше че не се счупиха веднага ... а чак днес като използвах няколко пъти стъклото B):hilezh::rotcol: не останаха резби по рамката вече ПИСНА МИ ОТ ШИБАНИ МЕНТЕТА до тук съм -60 лв. и 5 часа разправии. Колеги помагайте че пак съм без кола заради джама!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте,

 

Малко ъп-че на темата. Вчера и при мен се случи проблема с пропадането на стъклото и намерих водачите тук: https://www.olx.bg/ad/chasti-za-el-stakla-staklopovdigach-zhila-vodachi-remontni-komplekti-ID5r8z2.html#85bae67979;promoted , (това е официалният им сайт gparts.bg) цената на двата е 10лв, или 5 лв., на брой. Смених си ги сам около 3 часа работа :stupid:, като останах без пръсти :hilezh:. Мога да кажа, че частите са здрави понеже докато наглася жилата ги свалях и откачах няколко пъти и не се счупиха или нещо подобно.

 

Дано съм полезен на някой колега. Успех :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тези за по 6-10 лв. Са много крехки. Аз скоро купувах от пловдив и продавача ме попита от кой искам от 8 или от 15 лв. Бройката. Едните са китайски, а по скъпите турски. Избрах турските, но и на двете ми коли се чупат само тези от към огледалото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които си поръчах от OLX  момчето ми обясни, че са подсилени. Вече втори месец някъде нямам проблем. Не съм сигурен колко парички бяха, ама под 10 със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...