Jump to content

2.4 V6 или 2.0 TFSI


Recommended Posts

Аз пък карах единия и притежавам другия и определено мисля,че 2.4 е по-добрия.Вървят еднакво но звука на 6така си е :rotcol:

Ако говориш за А6 си прав, защото монтират по-спънат 2,0Т /170к./ Но ако мотора е 200к. сток, освен този звук за който говориш, 2,0Т е по-добър във всяко отношение. :hilezh:

А и кво дразниш хората за да гледаш сеир, с такива сравнения. Ясно е че ако вземеш нова ще е поне 3,2фси. :flehan::flehan:

п.п. Ко ш го правиме Бурмата тази година. Или вече не си му фен. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 162
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако говориш за А6 си прав, защото монтират по-спънат 2,0Т /170к./ Но ако мотора е 200к. сток, освен този звук за който говориш, 2,0Т е по-добър във всяко отношение. :( А и кво дразниш хората за да гледаш сеир, с такива сравнения. Ясно е че ако вземеш нова ще е поне 3,2фси. :hilezh::hilezh: п.п. Ко ш го правиме Бурмата тази година. Или вече не си му фен. :hilezh:
За А6 говоря,а Бурмата ше ви развинти тази година :hilezh: Нямам търпение да идва другата седмица :hilezh:
И колко струва тоя звук ,А не благодаря
Стига па ти с тея пари,кво ше ги правиш?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не сте у ред, честно...

Що осрахте така темата на човека ся? Тия с кривите ауспуси си кривнаха кюнците насам и оцапаха сичко в сажди и мазнотии. Тираджии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не сте у ред, честно...

Що осрахте така темата на човека ся? Тия с кривите ауспуси си кривнаха кюнците насам и оцапаха сичко в сажди и мазнотии. Тираджии.

Мали кът те вида некъде у задното ми огледало... :(

Ще отбиваш да бършеш после предното си стъкло с чевени очи! :hilezh:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали кът те вида некъде у задното ми огледало... :(

Ще отбиваш да бършеш после предното си стъкло с чевени очи! :hilezh:

Аз пък ще ти пръдна с мойта газова, да ти мирише на пръцкано :hilezh: :hilezh: И масълце понагарям напоследък, та ще стане чуден коктейл :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ти пръдна с мойта газова, да ти мирише на пръцкано :flipoff::hilezh: И масълце понагарям напоследък, та ще стане чуден коктейл :hilezh:

Ебаси къФ си ЗЪЛ! :rotcol::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига па ти с тея пари,кво ше ги правиш?

Как кво ве .ще ги множа естествено .

Ние не сме пръцковци ,всичките пара у бенДзино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог - 6 литра, сипват около 5.5 с много изчакване. Смяна на всичките карантии е 1400 лева с труда - частите от Ауто1 и смяната в аутотехника.

Добре а що излиза 300лв. смяната на масло, както писа някой или се изхвърли? Сега не се заяждам а питам от чисто любопитство, понеже ми се вижда много, честно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разни хора разни глупости :rolleyes: !6л. масло по 15 лв.-90+ горивен-30=120лв. въздушен-15=135+маслен-15=150+труд 20=170,който иска да дава повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как кво ве .ще ги множа естествено .

Ние не сме пръцковци ,всичките пара у бенДзино

Кое те кара да си мислиш,че си даваме всичките пари???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а що излиза 300лв. смяната на масло, както писа някой или се изхвърли? Сега не се заяждам а питам от чисто любопитство, понеже ми се вижда много, честно ...

Ако го смениш в порше бг и само за труд ти вземат 30-40-50 евро - може и да ги докараш 300 лева за обслужването. Аз не съм толкоз порасъл че да ги посещавам. Всъщност ако слагаш масло Longlife може да дойде 300 лева щото е бая скъпичко но за бг условията е лоша идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е вида на маслото, марката, вискозитета и цената ... ти например с какво караш?
Кво значение имат тези подробности .На мене почти винаги също ми взимат по 300 лева , всичките филтри и маслото .Кво сте се хванали за колегата Стани .
Кое те кара да си мислиш,че си даваме всичките пари???
Маи не усети тънката ирония .Естествено че е така , но защо да плащаш повече за едно и също нещо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значение имат тези подробности .На мене почти винаги също ми взимат по 300 лева , всичките филтри и маслото .Кво сте се хванали за колегата Стани ...

Човек, не се заяждам както разбра, питам за информация, ако искаш и на ЛС ми го пусни :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - никога не съм си мислил ,че се заяждаш .

Просто такива са цените .

Кво странно има в това .

Мене не ми пречат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май не се разбираме нещо ... нито съм казал че е странно, нито нещо друго - ще го кажа по този начин:

Моля те, кажи ми каква марка масло ползваш и колко струва литъра ... събирам тази информация не с цел да компроментирам теб или когото и да било и да трупам точки в спора бензин-дизел, който заформихме (и който мисля че приключихме), просто събирам информация от притежатели на дизелови автомобили с целда съдействам на други такива а и на себе си - както за конкретния двигател, така и за дизелово масло по принцип, не че моите хора не знаят какво масло да слагат, но всеки клиент си има предпочитания и на мен са ми интересни на притежателите на дизелови Ауди-та... Благодаря предварително :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок .Веднага ти отговарям .Марка на маслото незнам ,Знам че е 10 на 40 .

Оставям колата на доверен сервиз за въпросната процедура .

Винаги ми сменят и 2 та филтъра на климатика .И горивния филтър ,щото не е скъп.Така съм им казал .

Като си я взимам давам 300 кинта и със здраве .

НЕ съм в бизнеса с какви марки и т.н. слагам наи доброто и това е

Редактирано от audi a6 2.5 dizel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок .Веднага ти отговарям .Марка на маслото незнам ,Знам че е 10 на 40 .

Оставям колата на доверен сервиз за въпросната процедура .

Винаги ми сменят и 2 та филтъра на климатика .И горивния филтър ,щото не е скъп.Така съм им казал .

Като си я взимам давам 300 кинта и със здраве .

НЕ съм в бизнеса с какви марки и т.н. слагам наи доброто и това е

Как пък разбра че караш с най-доброто? Даже незнаеш каква марка е, пък твърдиш че е и най-доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък разбра че караш с най-доброто? Даже незнаеш каква марка е, пък твърдиш че е и най-доброто.

Пантата винаги е с най доброто

на бас че му наливат наливно

доверен сервиз в Перник

:(:bia::(:hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пантата винаги е с най доброто

на бас че му наливат наливно

доверен сервиз в Перник

:bia::(:(:hilezh::)

Недей така бре, наливна Приста си е супер масло за печки. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...