Jump to content

Много доволен от една бояджийница!


Recommended Posts

Винаги съм бил на мнение че когато един майстор се докаже пред теб като добър,разбиращ,мислещ,изпипващ нещата и наистина работещ и вършещ работа,то той трябва да бъде похвален на всякъде и трябва от клиенти да не се отърве за сметка на лъжливите к•пеленца на които всички ние сме попадали.

Искам да изкажа задоволството си от една наглед невзрачна бояджийница.Под невзрачна имам предвид че не е на гъзарско място,нямат нови сгради построени специално за тях,приемен офис,дългокрака секретарка и т.н.

Заведох си всички драскотини които имах плюс следи от градушка по тавана,и като сложа това че купих колата със охлузена задна броня която трябваше да оправя,то детайлите за пребоядисване станаха девет.Прецених че ще е по разумно да додам още малко парички от себе си и да я пребоядисам цялата.Перфектен вариант имайки предвид че много исках да засиля черния цвят и сега съм много щастлив :bia:

Почнах да сондирам мнения за бояджии и тогава се сетих че един от най-добрите ми приятели постоянно си боядисва колите при едни момчета и е много доволен.Та той ме заведе при тях,момчета бяха много позитивно настроени,обясниха ми всяка една стъпка и ми гарантираха че няма да си позная колата.Също така ме увериха че облепването не е техен начин на работа а свалят и разглобяват всичко.Доверих се не на тях а на приятеля ми който е перфекционист и компромиси с това неправи.

Та да не ви занимавам с празни приказки ето и снимковия материал от който всеки може да си направи изводи.Няма да оставям координати на момчетата защото идеята ми не е да им правя реклама,а да изразя задоволството си,което пак си е реклама,но те си го заслужиха.Всеки който иска координатите им да ми пише на лично и ще му ги дам.

Единствения минус е че им отне 20 дни,но аз така или иначе за никъде не бързах.

ВСИЧКИ СНИМКИ

024183594.jpg?r=0

024183596.jpg?r=0

024183608.jpg?r=0

024289155.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,наистина съм много доволен.Забравих да спомена че капачките на огледалата са правени при тези хорица ЦЪК които също се оказаха големи професионалисти.Също така намерих и много добър жичкаджия който премести една телефонна система от друга А4 в моята и пипаше така сякаш само А4 разглабя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита боя, Коце !!!! :bia:

Браво!!!

Сега без драскотини ти пожелавам,и дълго да се радваш на новата визия на любимото си возило!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова боя колега, много добре се е получило! Евала на момчетата, че са работили с мерак. :bia:

20 дена за цялата кола са нищо, на хубавците, при които ме пратиха от каското , им отне повече за броня и калник. :)

Стискаме палци да я запазиш в този си вид максимално дълго време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що го съкрати беше интересно,аз не знаех това за "филера".Ако е така наистина браво че са съобразили.

Благодаря ви за пожеланията.Колкото издържи толкова.Сега ще е по-лесно,драскотинка-каско и пребоядисване на детайла и айде.Кво да се прави,тука никой не те пази.Аз като спра до някой хем спирам близо за да има място за повече коли,хем го паза като слизам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя направо си е нова! Да ти е честита колега. Извинявам се за въпроса предварително, но понеже моята се нуждае от освежаване, че я купих пребоядисана(но явно от некадърници) защото вмомента ми пада лака - та колко струва това удоволствие ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати циганията :bia:

Чак не ми се вярва ,на снимките е смърт.

Е дочака я да я видиш,такава каквато искаше.

Честито :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цената която платих е 1200лв. като боята влиза в цената.

Задния ляв стоп остана единственото нещо което трябва да сменя за да е като нова.Определено не се връзва с цялостната визия.Охлузената задна броня и пукнатия стоп бяха единствените забележки с които я купих.Живот и здраве се надявам скоро и него да сменя.

ПП-Споделете мнение.С надписите А4 1.9TDI или без.Пичовете казаха карай я само с емблемата отзад няколко дена и прецени ако не ти харесва идваш и ги лепиме за 5 минутки.

024289173.jpg?r=0

024294785.jpg?r=0

ПП2-Това ми е отражението в предния капак

024289181.jpg?r=0

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП-Споделете мнение.С надписите А4 1.9TDI или без.

Без.

Единствено при препродажба може някой дебил да твърди, че няма надписи, защото е пребоядисвана :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената която платих е 1200лв. като боята влиза в цената.

Задния ляв стоп остана единственото нещо което трябва да сменя за да е като нова.Определено не се връзва с цялостната визия.Охлузената задна броня и пукнатия стоп бяха единствените забележки с които я купих.Живот и здраве се надявам скоро и него да сменя.

ПП-Споделете мнение.С надписите А4 1.9TDI или без.Пичовете казаха карай я само с емблемата отзад няколко дена и прецени ако не ти харесва идваш и ги лепиме за 5 минутки.

024289173.jpg?r=0

024294785.jpg?r=0

ПП2-Това ми е отражението в предния капак

024289181.jpg?r=0

Честито колега , станала е трепач:rolleyes: Относно въпроса без емблемите е по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да гарантирам че 1200 е твърда цена.Моята нямаше нищо за правене,смисъл вдлъбнатини чукнатини.Само охлузената задна броня и следите от градушка по тавана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е ..направо не мога да повярвам,че имало и свестни бояджий :lol: А дават ли някаква гаранция? Дай координати колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ми няколко нови снимки от процеса на работа ЦЪК

ПП-Забравих да благодаря на BOBU за това че ми подари чисто нов механизъм за ел. регулиране на огледалото понеже не ми работеше наляво и дясно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...