Jump to content

Recommended Posts

Докога ше затваряте/затривате интересните и ФЪН теми в Извън темата,където е място за теми некасаещи форума и АКБ?

Толкова ли всички модератори нямате чувство за хумор,толкова ли сте зарибени от псевдо властта,с която ви е дарил Всевишния,толкова ли сте зле?Всички вие,които не можете да проумеете,че не всичко е правило,алинея или точка :flehan:

За кого се пънете,пред кой се отчитате и какво е различното,когато целия форум е осеян с червени Х-чета??

Адрес на коментара
  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Предполагам, че темата ти е провокирана от последния бисер, заключен от мен. Затова ще ти отговоря. В твоя стил.

Докога едни и същи хора ще се изхождате във всяка тема, включително и в такива, касаещи форума и АКБ?

Толкова ли нямате чувство за мярка, толкова ли сте зарибени от псевдо чувството си за хумор, с ковто ви е дарил Всевишния, толкова ли сте зле? Всички вие, които не можете да проумеете, че това тук не ви е бащиния и никой не е длъжен да ви толерира.

За кого се пънете, пред кого се доказвате, след като цялата групичка се познавате помежду си, редовно се виждате и можете да си водите личните разговори и закачки на живо??

Адрес на коментара

Господин Луд, няма ли да излизаш отпуска ?

Ти прекъсваш най-яките теми, мноо си скучен :flehan:

Кво не беше по темата за половинките, то още от самото начало си се говори за лупа-лупа ?

Адрес на коментара

Абе да си кажа и аз мнението, без някой да ми го е искал. Мисля, че не е лошо да има по някоя такава тема в "Извън темата". Всеки има нужда да попрочете нещо забавно понякога и да се разтовари. В Опел-форума има "Седмична СПАМ тема" в която хората си се кефят и си пишат и не пречат на никой.

Адрес на коментара

За какво ли??Е ся шти кажа веднага за какво....,защото форумът е пространство,което е свободно за регистрация и писане,защото не виждам с какво и защо сме/съм нарушил някое от стотиците ви правилца за ред в малката държавица АКБ!Отношенията между потребителите могат и са и извън форума,но много по-лесно в ежедневието ,с оглед на това че хората са на работа или по задачи или вкъщи е да се комуникира чрез форума.

Темата ми е инспирирана от всички вас,може би с малки изключения,не визирам теб иначе щях да съм го упоменал,повярвай ми!

Най-малко ти/вие ще определяте на някой какво да му е чувството за хумор!

И как реши ,че се изхождаме във всяка тема ми е интересно?Може би защото е весело и се говори така,както бихме си говорили в някое кафе ли?Много добре се вижда разликата между спам от сорта "шти потроша пръстите ве,ербап,наш колко ми е бицепса" и между това ,което се пише в повечето теми,които определям за мен като интересни!И в един момент се появява някой от вашия отбор с остроумен коментар от сорта:"Айде стига ви толко,наиграхте се достатъчно" и след това катинар.Даже е имало случай,в който друг модератор отключва,написва още някоя хитринка и после пак заключва....е евала! :flehan:

Адрес на коментара

Аз исках да се затвори темата, всичко по-интересно или някоя и друга закачка се триеше на секундата. Ясно е, че сте ни набелязали бившите "спамери" и дебнете да ни ебнете, което не е нищо ново :flehan: Чувствайте се велики, но с тая сухарщина и липса на всякакво чувство за хумор скоро няма да има кой да коригирате :flehan:

Адрес на коментара

Чарът и популярността на www.audibg.com" не се дължи на огромното изобилие от техническа информация, а точно на тези потребители, които се заклеймяват. Закачките между тях (нас), понякога и по-грубички се приемат с усмивка и по никакъв начин не пречат на нормалното съществуване на форума, а само допринасят за положително настроение и на другите потребители.

Адрес на коментара

Тук можеше да има, ако нямаше ежедневен такъв форум :flehan:

А замислял ли си се защо??

Според мен,точно защото всеки използва възможността да пусне тема,понеже знае че горския дебне да тресне катинара..

И какво е лошото да има теми,в които хората да изразяват мненията си по различни въпроси?И какво като се отклонят от темата?Не сме в час по литература,та да внимаваме за темата...в Извън темата още повече...

Тук не говорим за Спамилнята,където СПАМ-ът беше доста по-хард,не бъркайте нещата...тук иде реч за темите,които ни карат да се смеем и да се води един забавен ход на разговора!

Адрес на коментара

Т.е. 30 страници по 20 поста шеги и закачки в една тема се считат за крайно недостатъчно. И, когато някой прекали и му скрият мнението, това вече е липса на чувство за хумор?

Сигурно съм сухар, щом не ми е забавно да чета за козоеби, мъжка любов и гениталии, каквито присъстват в повечето от заключените теми.

Адрес на коментара

Тук можеше да има, ако нямаше ежедневен такъв форум :flehan:

Какво ще рече "ежедневен такъв форум"? Спамилнята е затворена(не искам и да се отваря честно казано, щото там беше грозна работа, благодарение на няколко потребителя). "Извън темата", не мисля че е СПАМ-форум, защото очевидно не се допускат забавления много-много.

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара

Сигурно съм сухар, щом не ми е забавно да чета за козоеби, мъжка любов и гениталии, каквито присъстват в повечето от заключените теми.

Това е нормалното отношение между Нико и Цонето. Те така изразяват любовта си един към друг не само във форума, а и когато пияни-заляни се изнасят от някоя кръчма:flehan:

Адрес на коментара

Ся шти каже да си ходят на кръчмата,тука има правила! :flehan:

Е хубаво де, ама докато Цонето заработва пред Бъкингам, как да изразят любовта си?

Роуминга е скъп...

Адрес на коментара

Т.е. 30 страници по 20 поста шеги и закачки в една тема се считат за крайно недостатъчно. И, когато някой прекали и му скрият мнението, това вече е липса на чувство за хумор?

Сигурно съм сухар, щом не ми е забавно да чета за козоеби, мъжка любов и гениталии, каквито присъстват в повечето от заключените теми.

Ами явно си сухар,да....за едни това е забавно,за други е забавно да правят оригамо или да плетат гоблени.

Колко според тебе е достатъчно?10 страници по 20 коментара ли? Къде е драмата ,че са 30 страници,сървъра ли ше стопиме? :flehan:

Много ми се е искало да водиме един такъв разговор с модовете,ама надали ше оцелее дотам една тема....

Адрес на коментара

Виж сеа, щом тема с над 14 000 прегледа и почти 600 мнения се нарича подигравателно "бисер", не мисля, че има смисъл да се обсъжда каквото и да е. Тъпа, не тъпа, хората четяха, пишеха и се смееха малко или много. Явно такива неща в АКБ не са нужни, нека се придържаме към интересните топици и да си траем :flehan:

Адрес на коментара

Как не ви е срам да затриете темата и да оставите тимишуареца на сухо. Това е сексуален тормоз на работното място (модераторите нали са на раОта, или поне така се възприемат). Който не му харесва темата да не я чете.

Адрес на коментара

За кого се пънете, пред кого се доказвате, след като цялата групичка се познавате помежду си, редовно се виждате и можете да си водите личните разговори и закачки на живо??

А,тва съм го пропуснал....

Ами пред никой не се доказвам,а самия факт че ти го казваш,означава че така го приемаш,за доказване.

Аз просто се забавлявам и не виждам нищо лошо,доказвачите явно сте друг тип ...оперирани от чувство за хумор :flehan:

Адрес на коментара

Ако може и аз да подкрепя автора на темата :bia: Скоро и на мен се случи да ми махнат цяла тема, ама я пуснах по различен начин след няколко дена :) Наистина мисля, че форума е това което е, заради потребителите му....Смея да кажа ползва се с авторитет и в другите автофоруми.

Искам да предложа нещо, разбира се едва ли мнението ми е от значение за модераторите , но все пак....

Когато заключват или махат тема, или бан-ират някого, да му пуснат едно ЛС с мотивите....То е горе-долу като при органите на КАТ....чели сме закона за движение на пътищата, ама като ни наказват, първо ни обясняват защо го правят и след това ти пишат акта.

Иначе си го тача нашиО форум ей :flehan: Скоро имаше заключена темичка за това какво е да си немска кола, карана в Италия и умряла в България....ама е заключена, заради упоменаване на конкретна марка според мен.....Много яка хранилка щеше да стане.... :flehan:

Аре някой да я пусне пак, ама да махне името на марката...

Адрес на коментара

тук се толериарат полуидиотите лишени от каквото и да било чувство за хумор-това факт! аз лично за това и спрях да пиша в този форум ...нещата са половинчати направени без никъв критерий..болно ми е, че съсипаха форума, а сега и банда кратунковци ше съсипят и АКБ именно поради липсата на критерий , така че зъбе да не ти пука пич форума и в частност управлението му/в по голямата си част/ е представителна извадка на политиците ни - демек на народа, а държавата и народа знаем на къв хал са! :flehan:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара

Без да съм заинтересована страна - Кое те кара да си мислиш / мислите че имате чувство за хумор?

Може пък на мен да не ми е смешно ВАШЕТО чувство за хумор.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...