Jump to content

светване на АБС и ЕСП и загуба на мощност


motodan

Recommended Posts

Значи днес си карам аз всичко нормално спирам и след 2 часа качвам се паля и светват двете лампи на АБС и ЕСП и долу на дисплея кадето показжа скоростите се оцвети в червено и каточели няма мощност. Нямах много нафта имах за около 30 км, отидох до бензиносеанцията огасих, заредих, запалих и всичко каточели се оправи.От какво може да е според вас???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото и как е!?

Ами не знам на скоросната кутия скоро не съм го проверявал, но то предполагам би трябвало да има лампа, но нищо не се е обаждало, А на двигателя е на мах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имахме подобен случай. Оказа се, че е от датчика на есп-то който на пасата се намираше под задната седалка.Отиди на диагностика,но ако се окаже това сменяй възможно най-скоро, защото както караш може да реши,че колата в момента се пързаля и да те хвърли от пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се случи скоро да ми светнат едновременно лампите за АБС,ЕСП и Накладките. Светваха и угасваха когато си искат и без някаква зависимост от време и т.н. Оказа се че на платката на АБС-а има едни кабелчета които са се износили и като се загреят малко и дават фира. Ремонтираха ми платката и всичко вече е ток. Надявам се да съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми се случи скоро да ми светнат едновременно лампите за АБС,ЕСП и Накладките. Светваха и угасваха когато си искат и без някаква зависимост от време и т.н. Оказа се че на платката на АБС-а има едни кабелчета които са се износили и като се загреят малко и дават фира. Ремонтираха ми платката и всичко вече е ток. Надявам се да съм бил полезен

ако е възможно колега дай малко повече информация за тази платка за тези жички и каде са ти я правили др такива. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е възможно колега дай малко повече информация за тази платка за тези жички и каде са ти я правили др такива. Благодаря предварително

Значи има много добри техници които се занимават само с такива работи, намират се в Студентски град.

Мен един приятел ме прати там и когато отидох и им казах каква ми е диагнозата веднага казаха какво трябва да правя.

В интерес на истината не я видях платката, защото ги оставих да работят, а те ми казаха за тези жички и защо ставал проблема.

В Студентски се намират малко над марсилията в една кооперация точно на ъгъла наб марсилията.

Момчетата са наистина много добри евала им правя, даже ония ден ходих пак при тях да ми оправят централния дисплей на таблото понеже имаше едно 30% изгоряли пиксели - оправиха ми го и сега всичко си е 6 :flehan:

Ако не можеш нещо да ги намериш звънни да те опътя: 0895 00 61 82

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато четоха за грешки излизаше грешка "губи връзка с ABS модула"

Надявам се да съм бил полезен

Редактирано от wolverine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още нещо което намерих из форума:

http://www.lbak.dk/Audi/Repair_ABS_unit_passat.pdf

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=72343

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...