Jump to content

USER MANUAL за Audi


Guest itzo75

Recommended Posts

Аз лично имам три различни издания за моето на руски език. Те са за 100 и А6 от 1991 до 1997 г. Благодарение на ентусиазма на Валери (Лорда) едното е сканирано, второто го сканира в момента, защото е много трудно (помолих го да не разкъсва страниците и това го измъчва, но няма как). Това, което е сканирано е пират, второто уж е оригинален Haynes, но не помня кой от колегите каза, че братушките не му платили авторските права. Третото е белоруско(има го и Валери), явно също пират, но има някои ценни неща, които ги няма в другите. Който има нужда да пита. Аз лично до момента съм си избил със сигурност неколкократно вложените суми. Разбира се много неща изискват автосервизно оборудване и :gut::zustimm: :tanz: :gut::gut: умения, но не забравяйте, че автомонтьорите за дребните неща ни козят най яко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам три различни издания за моето на руски език. Те са за 100 и А6 от 1991 до 1997 г. Благодарение на ентусиазма на Валери (Лорда) едното е сканирано' date=' второто го сканира в момента, защото е много трудно (помолих го да не разкъсва страниците и това го измъчва, но няма как). Това, което е сканирано е пират, второто уж е оригинален Haynes, но не помня кой от колегите каза, че братушките не му платили авторските права. Третото е белоруско(има го и Валери), явно също пират, но има някои ценни неща, които ги няма в другите. Който има нужда да пита. Аз лично до момента съм си избил със сигурност неколкократно вложените суми. Разбира се много неща изискват автосервизно оборудване и :gut::zustimm: :tanz: :gut::gut: умения, но не забравяйте, че автомонтьорите за дребните неща ни козят най яко!!![/quote']а на същия сайт ли ще ги качите тези за 100/А6 :lol: че живо се интересувам...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление съм доста бос що касае качване в сайтове. Ако искате за 100/А6 - С4 питайте Lord of the Rings с лично съобщение. Мене няма да ме има известно време в България и сега съм доста зает. Извинявайте за закъснелият отговор. :zustimm::gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кобрети' date='

аз кат не чаткам италиано, как да разбера коя страница да си преведа с Бабелфиша ? :zustimm: :roll:

Hellix беше пуснал подобна информация за разположението на препазителите (предполагам за В3) в доста суров вид, с тенденция за развитие. http://audibg.com/forum/viewtopic.php?t=740

Ето какво направихме със Spookie като инициатива за създаване на сайт на клуба ...

http://soft.abacustrade.com/audi/manual/sa...y_fuses_B4.html

(отнася се само за Ауди80, модели 9'91-8'95 !!!)

Надявам се информацията да е полезна.

Моля, споделете впечатления.

to be continued ...

A Itzo ti da ne rabotih v Abacus???

ako e taka znachi sme bivshi kolegi :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

До ицо75 и спууки: аре бре :snoopy: !

Ако нямате време, а случайно го имате в електронен формат това ръководство много ще съм Ви благодарен, ако го споделите с мен или пък с всички. Срещу заплащане. Естествено. Разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ицо75 и спууки: аре бре :snoopy: !

Ако нямате време' date=' а случайно го имате в електронен формат това ръководство много ще съм Ви благодарен, ако го споделите с мен или пък с всички. Срещу заплащане. Естествено. Разбира се.[/quote']

Превеждах го "на ръка". Спууки го прави после на хтмл.

Имахме идея да го пуснем като тираж през някоя печатница, само че идеята бързо умря :roll:

Основната причина е тотална липса на свободно време :roll:

Ако се направи сайт на Ауди БГ бих могъл да се жертвам за каузата и да доразвия Ръководството постепенно...

Доколкото си спомням Кобра го беше сканирал и го беше качил някъде, но на италиански :roll: - виж в тази тема някъде по-нагоре ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Май за 8 години никой нищо повече не е добавил по тази тема...

Питам за линк или лично съобщение (торент, РАР даунлод или каквото и да е)

Инструкции за експлоатация на Руски или Английски.

2000 Audi A8 4,2

Мерси предварително.

roberttsanev@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за 8 години никой нищо повече не е добавил по тази тема...

Питам за линк или лично съобщение (торент, РАР даунлод или каквото и да е)

Инструкции за експлоатация на Руски или Английски.

2000 Audi A8 4,2

Мерси предварително.

roberttsanev@yahoo.com

Ето ти линк към: Quick Reference Guide Audi A8

Ето ти и линк към Audi A8 Service Manual, но е за модела преди фейс-лифта - 1994-1999. Точно за 2000г не намерих.

Audi A8 (1994-1999).rar

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за двете.

"И на том спасибо..." както казват турците...:)

Ако открия нещо в Американския Ауди форум като литература, даунлод или подобно ще споделя.

Вероятно има и други като мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...