Jump to content

AUDI Погърмелник Среща 4-ти Ноември,Петък ,21.00ч ОМВ Бояна


Recommended Posts

Колко минути точно трябва да подгряваш семисликовете, че да тръгне тоя погърмелник на студения боянски асфалт?

Ем .... заставай утре на най-мазното и ще видиш с каква сила ще мина покрай теб още на 2-ра без да ги подгрявам нито един път ...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 255
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е пред камерата баш правят ли се гонки още?

Баш там се правят, че таман има и терминална скорост, а при успорваните гонки има и фото финиш :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибата е смел точно колкото Махо на 202-ра с обикновени гуми и предно предаване и Пешко от 132км/ч на магистралата от 3-та, докато е в дясната лента, пече слънце, и има 3м/с вятър, който духа в южна посока.

Риба вадиш 650кс и 900кг, на коли 300кс с 1500кг, един тон екстри и два задвижващи моста.. :steinigung:

Хвани бате Генчо или Косьо да те прогърмят и бягай да размишляваш до пролетта. И не забравяй, зимата иде.. :dance::dance: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той само пешко да не го размине пак, че ще има 20страници поредни оправдания. Ама е малко вероятно да се пусне с некой дето не е поне с 200 коня повече и 400 кила по тежък. Знаеме си го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя голяма сбирка се очертава, да взема и аз да дода с евридейката :steinigung:

За сега се очертава наистина голяма сбирка, направо Ауди събор. На тази среща ще сме всички с евридейките си, така че идвай, ще има и М-петицииии може би.

п.п. Оп няма да сме всички с евридейките си, ще има една погърметина от острова на изгряващото слънце, която е всекимесечна, а не всекидневна кола :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, имаш една почерпка от мен :steinigung:

S3-та стана газаджийка окончателно. Даже се наложи да давам газ с алтернативното гориво и си върви без да прекъсва. Не е рязка, като на бензин, но е доста добре. Може би около 250-тина коня е на гъзомер :dance:

Очаквам разхода да е около 15л/100км, което значи със 100лв газ - 500км градско. Горе-долу за 10 месеца се е избила със сегашното ми каране :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, имаш една почерпка от мен :steinigung:

S3-та стана газаджийка окончателно. Даже се наложи да давам газ с алтернативното гориво и си върви без да прекъсва. Не е рязка, като на бензин, но е доста добре. Може би около 250-тина коня е на гъзомер :dance:

Очаквам разхода да е около 15л/100км, което значи със 100лв газ - 500км градско. Горе-долу за 10 месеца се е избила със сегашното ми каране :dance:

Радвам се че си доволен :dance: Аз моята я избих точно за 12000км. , демек 5-6месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като карам на бендзин, не мога нормално каране и ми дава 16-17л.на 100км. градско. Като си перкам на гъзта си карам лекинко и си ми дава 13л. градско.

п.п.Убавото на чесъна е, че си караш колата всеки ден и някой като иска да се пробвате натискаш едно бутонче и го точковаш. Като караш бигачка само на бендз, я вадиш като те предизвикат на дръпка и после пак у гаражу.

Редактирано от shefa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята кола си я карам всеки ден, точно това се опитвам да кажа ,че разход от 10 на 100 не може да ме бутне да не си карам бегачката.Имам и други 2 автомобила но и те градско си харчат горе доло толкова но предпочитам да си гърмя :steinigung:

Редактирано от bojeto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята кола си я карам всеки ден, точно това се опитвам да кажа ,че разход от 10 на 100 не може да ме бутне да не си карам бегачката.Имам и други 2 автомобила но и те градско си харчат горе доло толкова но предпочитам да си гърмя :steinigung:

И моето Ауди, като се кара до макс.3000обр. харчи градско на бензин 10-11л., но аз на бензин не мога да го карам така, винаги му давам газ до прекъсвач :dance: , затова си му турнах газчица и не ме гложга да го настъпвам с това гориво.

п.п. А и минавам на ден над 100км. у Софето, та не си е рентабилно много на бензин.

п.п. Жена ми кара кола само на бендз, ама на седмица ми харчи 20лв. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята кола си я карам всеки ден, точно това се опитвам да кажа ,че разход от 10 на 100 не може да ме бутне да не си карам бегачката.Имам и други 2 автомобила но и те градско си харчат горе доло толкова но предпочитам да си гърмя :steinigung:

Ти буташ ли я тая кола или градското ти е по околовръстното вечер след 10 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градско си ми е градско нито я бутам нито я тегля даже си и гърмя от време на време :dance:

и разхода е точно този който споменх така ми е настроена колата така ми харчи :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градско си ми е градско нито я бутам нито я тегля даже си и гърмя от време на време :dance:

и разхода е точно този който споменх така ми е настроена колата така ми харчи :steinigung:

Добре.:dance: :dance: :D

Че той Леона 1500кг 4х4 ми дава 12-13/100 в София, съвсем нормално Ибизата на предно да харчи 10/100 при нормално каране...

Да не слагат бордюри фабрично в тоя леон ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре утре ще ума ли прогърмелник не разбрах ........... ако 1.6 Японско ви е силно да дойда с 1.5 Корейско ?

Погърмелник ще ти пуснеме като биеш Пешко с Аудито :dance:

п.п. Ела утре с Хондето, ще има нещо и за тебе :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре утре ще ума ли прогърмелник не разбрах ........... ако 1.6 Японско ви е силно да дойда с 1.5 Корейско ?

?ла ве,налЕ ти обещах ти смАкнем люспите по гърбинката :steinigung:

ей,ше доем с палатката и ше ви провАлим сички там бе,аматъориииии :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе доста хора са си против газта, но ако не дава проблеми, не виждам да има кой знае какви минуси. Отдавна съм зарязал стрийт рацинга. Перкам си на газ 14-5л./100 ~~~ все едно 8-9 бензин и си свиркам. Ако някой е чак пък толкова напорист, натискам "пую пую-то" и го изненадвам неприятно :steinigung:

Погърмелник ще ти пуснеме като биеш Пешко с Аудито

Сливен, на финалната линия почти :dance:

025199843.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че кви проблеми да има от газта, ако ти е настроена колата как си требе!Даже би трябвало да върви еднакво почти с бенза, а не да е "около 250 коня" :dance: Аз като казвам евридейката, точно тва имам предвид, бавната хубава кола за придвижване дето ми е изгодна по разход :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аллелеее аз къде съм тръгнал с моят стоков погърмелник , то вие само машини сте се събрали :steinigung:

Семикиии, семки ще има май а не раздаване на гъЗта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...