Jump to content

колеги помагайте ;)


Recommended Posts

след 2 години и 3 месеца реших да си сменя колата , сегашната кошница е А4 б6 1.8т , ръчка на предно , леко засилено при келеша . карам малко , около 10-12к годишно , 90% от случаите съм си сам в колата или най много с половинката , че нейната двуврата 3-ка е през 5 дни в бокса . , определено съм влюбен в марката ауди ,лично за мен ми предлага всичко , стил , сигурност , визия , надеждност . обаче не мога да отрека ,че както ми харесват комбитата , на Б6 комбито най много , така ми харесва и А3 модела след 2004-та , мисля 8Р се води . търся кола лесна за засилване , със спортно излъчване , като екстри , държа на кожа с подгряване , двузонов климатроник , шукарийки като автоматично прибиращи се огледала също ме радват , въпреки че в по ниските серии знам ,че са голяма рядкост . С лайн визията отвън и отвътре на всеки модел също ще е определящ . . ще се радвам с ваша помощ да стигна до крайното решение и в процеса на коментиране да ме насочите на кои въпроси трябва да си отговоря , за да бъда доволен от покупката си . парите които си слагам като таван са 20хил . сегашната кола я оставям на баща ми , понеже има газ и разхода и е 10-11смесено , а за него това е най важното . за мен , години 26 ,живея във варна , среден месечен доход 2к .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само дет ЕГН-то и къде работиш не каза. Вземай едно А3 и се кефи. Двигател 1.9 ТДИ, мисля келеша има същото чипнато.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само дет ЕГН-то и къде работиш не каза. Вземай едно А3 и се кефи. Двигател 1.9 ТДИ, мисля келеша има същото чипнато.

Неговото е 2.0ТДИ.И не е само "чипнато" си мисля

За колегата,лесно засилване няма или по-скоро има ,ама за съответната сума и при подходяща кола.

Каква мощност търсиш?

п.п. пак ли ще е с десен волан,защото има значение спрямо цената?

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложения от мен: Ауди А3 8P

Бензинов 1.6 FSI 116 к.с. фабрично с 6 скорости Цък

Дизел, много хубава, но много парично надценена Цък

Дизел, една евтина с по-здравия мотор Цък

Дизел, 4 врати скъпа с по-здравия мотор Цък

Това Варненското Цък направи сигурно година вече, обаче пък каква комбинация! :hilezh:

Едно неАуди ама на мен ми хареса Цък

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета най-подходящо ще ти е А3 2.0 ТФСИ - 200 кончета серийно, който можеш да засилиш лесно според желанията и средствата.

Разхода ще ти е горе-долу като на сегашната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази как ви се струва , 2.0турбо не е ли 211кончета фабрично , че тази я казва 260 а не споменава за допълнително слаган чип.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е на човек от форума - tarikata cs, май така му беше ника.

Колата е американка, фабрично 200к.с. и той след това и прави доработки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...