Jump to content

кабел за VAG COM,кои от двата ?


mtiholov

Recommended Posts

колеги здравейте ,доста изчетох из форума ,но за да не получи излишно купуване реших да потам по компетентните от мен :) ,значи колата ми е ауди А4 1.9TDI 110к.с. афн мотора 2000г ,с новия фейс ,интересува ме този кабел http://sklad66.com/cms/VAG-COM.html ще ми варшили работа да си изтрия грешката AIR BAG или други по елементарни неща като например само да проверявам какви грешки има :) и въобще ще ми върши ли някаква работа или този трябва да купувам http://sklad66.com/cms/VCDS-VAG-COM.html. благодаря предварителни на отзовалите се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия кабел ще ти свърши перфектна работа за това за което искаш да правиш.

Аз съм с такъв освен проверка и чистене на грешки става и за други неща пак елементарни като пускане на допълнителни функции, адаптиране на различните модули...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм се ориентирал към този кабел за 40 лв понеже моята е A4,B6,2001 и желанието ми е точно това -да трия грешки и да си правя дуагностики сам.А като го взема мисля да пусна тема какви други глезотийки мога да активирам с него които нямам :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм се ориентирал към този кабел за 40 лв понеже моята е A4,B6,2001 и желанието ми е точно това -да трия грешки и да си правя дуагностики сам.А като го взема мисля да пусна тема какви други глезотийки мога да активирам с него които нямам :-)

за 40 лв ще си купите 2 кабела от ТУК идват за няколко дни и работят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но един познат си взе кабел за Пасат-а 1998г. и като решихме да го закачим на моето А4 2000г. и буксата не стана имаше малка разлика ... тъй че незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000г май вече няма АФН.Да не е АВГ ,кода на мотора?

АфН е колега , и по всички показатели излеза да е 2000 г. явно някави остатъци са събирали :D.

Колега ,ако тези кабели за които говориш не са от български саит се сещам за кои ми говориш ,но там са без диска мисля B)

Редактирано от mtiholov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземаи си 409 ще ти свърши работа

за моята а4-ка ползвам тъкъв

http://aukro.bg/interfejs-usb-kkl-vag-com-409-1-i1968004636.html

тук е 30лв

колега взех си този кабел с диска дето си дал линка ,та днеска цял ден се мъча да си кача vag com-a на лаптопа ама дали от мен или от него нещо не се получава :birthday::flehan: сумати нещо изчетох ,неще да стане и неще .молбата ми е имали някои от Буграс които разбира повече от мен :bia: да ми помогне пак аз ще почерпя разбир се :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно не става?

В какво се състои проблема,че не иска да тръгне?

С какъв Уиндоус си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно не става?

В какво се състои проблема,че не иска да тръгне?

С какъв Уиндоус си?

ми маи да с уиндоус 7 съм , а vag com-a е 409.1 , инсталира се обаче не се отваря и на идея си нямам защо така става, първо драиварите ли трябва да се качат :birthday: ,ама маи пак трябва да може поне да се зареди на десктопа или ... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега при мен върви без проблеми

не колега не съм казал,че кабела неработи ,просто с програмата срещам затруднения и то неубясними за мен :bia: ,и све пак никой ли от Бургас не разбира повече от мен или не ви се занимава... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега не съм казал,че кабела неработи ,просто с програмата срещам затруднения и то неубясними за мен :gruebel: ,и све пак никой ли от Бургас не разбира повече от мен или не ви се занимава... :stupid:

колеги явно няма човек за тая работа , а някой знае ли каде в Бургас могат да ми инсталират само софтуера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...