Jump to content

Apple iPad 3


Recommended Posts

Гтр купи ли, че ми дава цифра обаче те няма на тиърите? Мноо те бия методи, направо няма писта дето да я карам и да не те нацепя.... Тебе показва ли ти навсякъде кученцето под тиърите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бъгове още един път те има, един път нема . И все съм онлайн. Като те бия изчезва помияра ама после пак се появява.

Цифрички никъде не са се появили, и нотификейшъни немам от неколко дена че си минал некоя писта и си ми бил времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже си мисля, че най добре се вижда кой колко кара в хед то хед.... Ей са имаме и двамата гтр, карай го тоя бонус тиъра най горе и ако ме биеш постни тука кво време си дал.... Може да го направиш тва и с друг некой хед то хед, само пиши кой е да знам и аз да го карам и да постна време. Така ше видим кой е по..... :hilezh:/>

П.п. Гтр компетишън 2.33.777 ти си.... :hilezh:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая игра е неква пълна измама, щото аз съм карал тоя тиър два пъти и двата бяха 2.33 и 2.35.....Освен това време да ми е от карането най най първия път щото тва е от тиърите за ГТР-а, а там не се знае с кви ъпгрейди съм бил, в момента ми е на макс назобан... Карай некой с Порша че там сме горе долу на едно като ъпгрейди и постни тука, после ше го карам и аз!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ти обяснявам, при тебе ти ме минаваш навсекъде, при мене аз тебе. Нещо не е наред освен ако не е нарочно така направено. hilezh.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то зависи кой рън ти качва! Ето моя най добър с ГТР-а е 2.33, което не мисля че в момента можеш да подобриш, с оглед липсата на ъпгрейди, затва карай некой хед то хед с Порша и постни снимка, после и аз ше го карам и ше видим кой е по по най!Другото което можеш да пробваш е да караш във вторите серии там дето Z35Si, Нисана и т.н, щото там още от първото състезание съм с кола на макс и нема как да ти дава да караш срещу некви слаби рънове, щото просто таива няма...Е там мисля че бая ше се поозориш да ми минеш времената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Значи като стартираме веднага ме дърпаш доста, всека секунда метър дърпаш примерно и доста повеждаш. Демек си с ъпгрейди повече от моите. Но в крайна сметка ти е слабо времето.Ето на тоя рън не съм ти докосвал колата и пак е слабо:

imagezvzl.png

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс Ааа сега видях, че ти седи помияра въпреки че те бих. Демек гледа времената ама ти "кара" колата по слабо. Дееба пенделите. hilezh.gif

Kak ги снимаш така, да ти постна и аз едно време да мирясаш...Току що пак 2.33...

Натискаш двата бутона ( това е принт скрийн)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем чай че се потроши ГТР-а и траа чакам за ремонт, после ше карам и ше постна, ама явно щом ти седи помияра, значи вижда че все още не си ми подобрил най доброто време! Карай на стреет спек скирмиш, там от първото съм с кола на макс и би трябвало да нямам слаби карания, ама то с тая игра знаеш ли...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1:28.5, а теб те дава 1.31.

На тебе кои коли са то с ъпгрейди на макс:

911 гт3 рс

з4 sdrive25is

focus rs

tt rs coupe

shelby gt500

Напиши и да видим кво да цъкаме, че явно нарочно тъпата игра дава гювеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тт нямам, на макс са ми гтр, шелбито, м3 купе, фокуса, силвията, м1 купе и 35is...... Порша ми е без 2, а р8 без 4...

Ми ше копи пействаме и тва е.....

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нацъках му бая рвмонти на него тъкмо, ама утре ше ги карам и ше постна времена....

Малко подобрих на бранда хатч с порша......

Къде има саутбанк за 35 та? Аз не съм ги отворил всичките, явно е по напред, иначе лагуна сека я видях.....

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...