Jump to content

Борд компютър за А4


avirex_2

Recommended Posts

Моето ауди няма бордови компютър,възможно ли е да купя от някое ауди за части целия километраж с оборотомер които имат бордови компютър и да ги сменя с моя километраж? Какво трябва още да сменя за да имам бордови компютър. Става въпрос за ауди а4 комби куатро 1.9 тди 110 конски сили .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Трябва да смениш и предната броня задължително. Ако не се лъжа чувал съм и от колеги че и задните подкалници се смянят за да може таблото да функционира напълно. 

:zustimm:

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо се ебавате с колегата? Това му е първия пост във форума, тотално го отказахте..

Колега кажи коя година е колата както е попитал и дробчо,

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 3 years later...

Здравейте, колеги!

 

Някой првил ли е подобна смяна на табла (километражите)? Има ли друг начин?

Моето Ауди е А4, Б5, 1,8 Т, 1997 г. Искам да виждам поне външна температура и моментен разход. Ако може и друго, по-добре!

На таблото имам две продълговати дисплейчета, които на подобни километражи съм виждал темературата и скоростите (при автоматици).

 

Може ли да се извади температура и разход на табллото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно, но някой е правил, дори си е направил труда и е описал процеса НАЙ-подробно във форума, но......няма кой да потърсииииии........

А сега направи невероятното усилие и провери в раздел "Направи си сам", ТОЧНО 19-сетата тема отгоре надолу е по въпроса, четеш и твориш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...