Jump to content

Полиране на алуминиеви джанти


Kutrov

Recommended Posts

Оги ,това можеш ли да го постигнеш като ефект за конкретния модел.Ако е възможно бих искал някакъв твой телефон на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги, тоя Dezent na 11та страница - можеш ли да кажеш на ЛС кви пари излезе да се докара до финалното състояние. Имам едни 17" RH Cup доста сходни - да помисля кога мога да си позволя удоволствието...

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вземи си един ексцентричен шлайв и с него ги почни от 80, 100, 220, 320, 400, 500 и другите вече на ръка.

Колега прощавай за глупавият въпрос който ще ти задам,но какво представлява този ексцентричен шлайв?За другите имаш на предвид водните ?Тези последните с кой номер се финализира преди да се почне с пастата?

Редактирано от valko1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих го навсякъде този комплект за шлайф и полир на Wolfcraft в Стара Загора и не можах да го намеря . Ако някой може да направи услуга да го закупи и да го пусне по куриер ще бъда много благодарен. Не ми е спешно но ще ми трябва. Адрес ще изпратя на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прощавай за глупавият въпрос който ще ти задам,но какво представлява този ексцентричен шлайв?За другите имаш на предвид водните ?Тези последните с кой номер се финализира преди да се почне с пастата?

http://www.kirov.net/?cid=18&pid=4019

Това е шлайфа, да под другите имам на предвид водни(600,800,1000...), финалната шкурка е 2500.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега правя опит за полиране на джанта.Докарах я до 2000 водно и ми се стори ,че е време за пастата.Доста се изглади самата повърхност почти огледална стана .След пастата може би още малко се избистри ,но не беше това което очаквах.Като запотено огледало. Има отражение ,но е доста мъгляво.Пастата мисля че беше на бош или хилти /кафява и синя/.Та въпроса ми е такъв ако сега я мина отново с 2000 и след това с 2500 както каза дали ще е проблем ,че преди това сам минал с пастата?

Редактирано от valko1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BBS RC 090

8433732988_9902fc85d0.jpg

8433733358_42e8b8c4e7.jpg

8433733736_6b6234e39f.jpg

8432649493_9cf8a574f7.jpg

Колега много добре са станали джантите.Огледалният ефект е просто уникален.Как го постигаш?Би ли споделик по подробно обработката на една такава джанта от началото до завършен вид как протича ?Благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много добре са станали джантите.Огледалният ефект е просто уникален.Как го постигаш?Би ли споделик по подробно обработката на една такава джанта от началото до завършен вид как протича ?Благодаря за вниманието

Елементарно колега просто виж в гугал какви пасти и кичета се ползват за полиране на джанти. .Гледам колегата си е направил машина да му върти джантата което е много удобно , .Малко потърси в нета информация и така :zustimm:/>/>/>

Поздравления за "Огито" джаните който прави стават много красиви :zustimm:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакво по дълготрайно решение от нанопродуктите на Percenta ?

Ако се пръсне с спрей лак ще стане ли ?

Нанопродукта на Percenta устойчив ли е на надраскване ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги здравейте мн ме кефи тея полирани джанти! Дайте идея с мойте 16-ки какво ги правя дали ако се полират или боядисат ще и стои добре на Аудито ми? Кой в Варна може го направи? http://niki85.snimka.bg/automobiles/aydi-a4-1-8-t-q.728277.29787637

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...