Jump to content

Мнение за конкретна обява ауди 100 2.6


Recommended Posts

Колеги,

Хвърлил съм око на един автомобил http://www.cars.bg/u564070 и ви моля за мнение по конкретния модел:

1. Случайно някой да е гледал конкретната кола, ако да - какви са впечатленията?

2. Къде в София може да се направи диагностика на мотора, датчиците по него и най-вече автоматичната скоростна кутия?

3. Как може да се диагностицира неизправност в автоматичната трансмисия. За какви симптоми да се оглеждам/ослушвам при шофиране?

Всякакъв съвет е от полза.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж колега каръл съм такъв модел но беше с 2,3 мотора ходовата част не е скъпа колата е ддоста удобна и возията е прекрасна но си направи сметака дали можеш да поддържаш такъв голям двигател откъм горива да не стане така после да продаваш и тая кола от снимките не е от най,най

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги. Видях колата - не ме впечатли с нищо и се отказах. Бях се насочил към тази конкретна обява заради възможността от бартер, иначе зная, че има по-добри оферти, особено тук във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсех старата А6 задължително щеше да е дизел 2,5 AEL,макар че всички вече са милионници,изгодна оферта и после около 2000лв.вложени в колата може да се окаже удачен вариант.Незнам дали си карал такава,но е уникален автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги. Видях колата - не ме впечатли с нищо и се отказах. Бях се насочил към тази конкретна обява заради възможността от бартер, иначе зная, че има по-добри оферти, особено тук във форума.

И моята май ще се продава. Пак :zustimm: Напоследък изобщо не я карам B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсех старата А6 задължително щеше да е дизел 2,5 AEL,макар че всички вече са милионници,изгодна оферта и после около 2000лв.вложени в колата може да се окаже удачен вариант.Незнам дали си карал такава,но е уникален автомобил.

Ами нямам предрасъдъци по отношение на двигателя (може би като се изключи АЦЕ). Това което ме привлича е купето и концепцията на 100/А6 като цяло. Макар, че са на доста годинки качеството на материалите и сглобката е много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам предрасъдъци по отношение на двигателя (може би като се изключи АЦЕ). Това което ме привлича е купето и концепцията на 100/А6 като цяло. Макар, че са на доста годинки качеството на материалите и сглобката е много добро.

Така е Колега.Просто перфектна сглобка и много качественни материали са използвани.Без никакви дразнещи шумове в салона и ако е гледан и експлоатиран добре, просто е идеалния семеен автомобил.Имам усещането че този автомобил е създаден да ни надживее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът с рапидките е мой.А причината да я продам е че досега трябваше да съм заминал за Германия,но поради някои обстоятелства отложих за 16-17 февруари.И че Жена ми не иска да го кара,това е причината за продажбата!А не че по лайсните има рапидки!И пак с чиста съвест го пиша:Автомобилът е в перфектно състояние /с изключение на Рапидките/.Добре че го има Колегата Иво-Динков в този форум,за да каже че лайсните се сменят и че не те са най важното в един Автомобил!!!!!Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:gruebel::gruebel::gruebel:

Според мен цената е много висока за видимо удрян автомобил без quattro, колкото и да му е як салонът.

Къде видя че е удрян бе Специалист.Ела да ми покажеш къде е удрян,и ще ти я подаря.Заклевам се че ще ти я подаря.Запази си мнението за цената,автомобила е мой и аз определям Цената!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А това че по лайсните на един автомобил съдиш дали е удрян или не,представям си Те!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...