Jump to content

Тази "находка" на колега ли е ?


tanuco

Recommended Posts

Много ми хареса изпълнението на тази кола и реших да се заинтересувам повече, ако се окаже на колега от форума :bia:

http://www.cars.bg/u572919

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя цената е такава,защото е 116 коня. :bia:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има спортно окачване и таблото е луксозно изпълнение, а и е от последните коли...с новите кори от 94 г. Личи си по моторния отсек, че колата е гледана...бистра спирачна течност и антифриз, маслото на хидравликата си е на нивото и маркуча долу не е омаслен....Мотора не е мит и около капака на клапаните няма масло....

800-900 лв. надолу от цената и е оферта по принцип :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много даже по надолу трябва да е цената колега,доста изморен е този мотор,ако се качиш на 137 коня ще забравиш за тази.

Според мен това е най-добрия за 80-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много даже по надолу трябва да е цената колега,доста изморен е този мотор,ако се качиш на 137 коня ще забравиш за тази.

Според мен това е най-добрия за 80-ки.

Кое му е умореното на мотора...не е 1.6....пък за АЦЕ са в пъти по-малко желаещите, заради инжекциона. Ако някой търси бегачка....Б4 няма какво да предложи, ако сме честни....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.2Т и си имаш бегачка :flehan:

Там сме в друга категория вече :bia: говорим за масовките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз нямам оплаквания от инжекциона.А и АCE си е много издръжлив мотор.

Щом си доволен от него - бягай да палнеш една свещичка да не се строши :flehan:

Всеизвестен факт е, че АСЕ е кофти мотор :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си доволен от него - бягай да палнеш една свещичка да не се строши :bia:

Всеизвестен факт е, че АСЕ е кофти мотор :bia:

Ванка,това няма да го коментирам да не заключат темата. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и да коментираш - общото мнение няма да се промени :flehan:

От мен да мине твойто и на Цани АСЕтата са чудни :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1/3 от заплатата ми отива за свещи.От големите.

Добре,че заплатата е голяма. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за мойта от лятото и 10 стотинки не съм дал за ремонти, само здраво яздене :bia:

Ама на пролет я чакат хубавини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса изпълнението на тази кола и реших да се заинтересувам повече, ако се окаже на колега от форума :bia:

http://www.cars.bg/u572919

Находка, но в кой смисъл :bia: като цена сигурно (вероятно няма по- висока) :flehan:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Находка, но в кой смисъл :bia: като цена сигурно (вероятно няма по- висока) :flehan:

Не като цена....двата еърбега и махагоновте апликации по таблото, новите кори на вратите...и спортното окачване. Аз поне мисля, че колата е добре подържана от някои мои наблюдения, дори само по снимки....Убеден съм, че и на живо ще е мн. добра колата....Иначе за 2500 лв. винаги се намира някаква Б4 в добро здраве....Ама аз като ценител на модела при възможност за покупка на подобна кола не бих я изпуснал за пазарлък 500-600 лв. Ама 4000 лв. са абсурд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не като цена....двата еърбега и махагоновте апликации по таблото, новите кори на вратите...и спортното окачване. Аз поне мисля, че колата е добре подържана от някои мои наблюдения, дори само по снимки....Убеден съм, че и на живо ще е мн. добра колата....Иначе за 2500 лв. винаги се намира някаква Б4 в добро здраве....Ама аз като ценител на модела при възможност за покупка на подобна кола не бих я изпуснал за пазарлък 500-600 лв. Ама 4000 лв. са абсурд.

Именно !

Говорех за абсурдната цена, която е сравнима с А3- А4.

В окачването има нещо, стойката не ми харсва :bia:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че колата е гледана си личи,но че не е кой знае колко изключителна,за да искат тази цена,също е факт."Германка" е,поне според снимките е изпъната,има запазен интериор,има подлакътник на Kamei,спойлер от Competition и......толкова.Спортното окачване,ако изобщо го има,въобще не е предимство/возията по нашите чудни пътища е,като на каруца/,луксозното табло изобщо не е такова/верно има някакви махагонови апликации/, нито има борд-комп,нито ауточек,нито индикатор за външна температура,нито VDO уреди,ел.пакета не е пълен,ако изобщо го има е само на предните врати,задните са си на ръчки,съмнява ме да има и подгряване на пръскалките,салона няма задни подглавници,халогени няма,ама за сметка на това май виждам бутон за изключване на ABS-а,който би трябвало да не се монтира след моделна 1992 година.И други забележки мога да открия,ама то това при мен си е един вид изкривяване-от "облъчените" маниаци съм.

Иначе,цената верно е "находка"!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че колата е гледана си личи,но че не е кой знае какво,също е факт."Германка" е,поне според снимките е изпъната,има запазен интериор,има подлакътник на Kamei,спойлер от Competition и......толкова.Спортното окачване,ако изобщо го има,въобще не е предимство/возията по нашите чудни пътища е,като на каруца/,луксозното табло изобщо не е такова/верно има някакви махагонови апликации/,но нито има борд-комп,нито индикатор за външна температура,ел.пакета не е пълен,ако изобщо го има е само на предните врати,задните са си на ръчки,съмнява ме да има и подгряване на пръскалките,салона няма задни подглавници,халогени няма,ама за сметка на това май виждам бутон за изключване на ABS-а,който би трябвало да не се монтира от моделна 1992 година.

Иначе,цената верно е "находка"!

колега и мойта баба е от 1992 година и има този бутон първото ми Б4 което беше също 1992 производство само че АБК също имаше такова бутонче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...