Jump to content

Тази "находка" на колега ли е ?


tanuco

Recommended Posts

колега и мойта баба е от 1992 година и има този бутон първото ми Б4 което беше също 1992 производство само че АБК също имаше такова бутонче.

Е нали и аз това казвам-до моделна 92 година включително го има,после не би трябвало,а в случая колата е уж 94,пък го има/поне,ако правилно разчитам снимките/

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко според вас трябва да струва една опъната В4ка?

@ИСО - на следващия събор може пак да го пробвам Недко как е с разчитането на табели в далечината :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко според вас трябва да струва една опъната В4ка?

На твоята примерно спокойно би трябвало да може да вземеш цената,която искат в тази обява/поне според мен/.За повече,ще се наложи да си монтираш и климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта няма смисъл да я коментираме - вече не се продава и занапред само по-хубава ще става :bia:

Мисълта ми е като цяло колко струва една запазена и гледана В4ка с прилично количество екстри (функциониращи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...занапред само по-хубава ще става :bia:

Искаш да се класираш между последната здрава(което не е точно така) и първата хубава, така ли !? :flehan:

Марш да се мериш с Бубсана по красота и бързина...

П.П. Последната здрава е Ц4, стига спекулации :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bubsan само на красота имам шанс да го победя за съжаление :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и таблото е луксозно изпълнение, а и е от последните коли...с новите кори от 94 г.

двата еърбега

Предполагам сам вече си отговори за "луксозното' табло ! Всичкото кочин с 2 бега са с кекавата жаба, и този модел табло !

Че колата е гледана си личи,но че не е кой знае колко изключителна ... нито има борд-комп,нито ауточек,нито индикатор за външна температура,нито VDO уреди,ел.пакета не е пълен,ако изобщо го има е само на предните врати,задните са си на ръчки,съмнява ме да има и подгряване на пръскалките,салона няма задни подглавници,халогени няма,ама за сметка на това май виждам бутон за изключване на ABS-а,който би трябвало да не се монтира след моделна 1992 година.

от "облъчените" маниаци съм.

Мисля че щеше да ти е по-малко затормозяващо от гледна точка на обяснение, да напишеш че бутона го няма след 1993, което автоматически хвърля кочин в моето поколение - именно 8C-N-000 001 >> 8C-N-300 000, демек 1992 като година !

ПП Ей, няма да ме объркваш така ! ;) Погледнах обявата ! Колата си е точно след 1994-та : има гадните лайсни долу на вратите, и няма бутон за АБС : реглаж на фаровете,подгрев, светлината за мъгла, и аварийни !

Иначе едно б4 не е трудно за разпознаване като година ... Едно моторче за ПХ го издава толкова ясно, че направо ми е смешно като се загледам случайно в някоя обява !

Иначе по темата ;)

Колкото и да е пазена и гледана си остава Б4, с манивели отзад, и някакви арматури на тунела, дори и без странични мигачи (както каза е дойчовка) !

А ако случайно се окаже че е от там - подгрева на пръскалките е съмнителен ! Базовият модел в Germany е бил АБТ, тъй че си мисля че кочин е нещо за студените страни ако го има подгрева !!!

Колкото до Ванковият Компетишън - r u crazy за 4К да разкараш бялата совалка ...

Бъцни я в гаража да си ръждясва на спокойствие ;) , и не и говори за продажба, че моята като отворя някой сайт, и ме надушва от паркинга, и почва да ми се мазни : бяга доволно, харчи малко, таблото си работи, не тропа ... И аз се разкандардисам, и се почне старата песен :dance:

ПП не искам да засягам някой с това си мнение, ама има далеч по-хубави класики от едно АБК на шПойлер и бег ... ;)

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази находка ли е

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11324912390097714&f1=details

или тя тая толкова си струва.Нали е все Б4.

5 кинта и половина :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази находка ли е

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11324912390097714&f1=details

или тя тая толкова си струва.Нали е все Б4.

5 кинта и половина :zustimm:

Тя тази е компи за това е такава цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази находка ли е

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11324912390097714&f1=details

или тя тая толкова си струва.Нали е все Б4.

5 кинта и половина :zustimm:

Тази поне е компетишънче...

Не знам какво се разбира под находка...какви толкова екстри има? Най-нормална б4ка която е горе-долу гледана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази поне е компетишънче...

Не знам какво се разбира под находка...какви толкова екстри има? Най-нормална б4ка която е горе-долу гледана.

...това ми е мисълта, че кола над 16-17 г. в БГ и добре гледана си е находка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно попаднах на тази находка. :respekt::flehan:

олелееееееееееееее точно такова искам и аз

страшна находка е - жалко че не е тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...