Jump to content

Какво означава тази индикация на таблото


krikor

Recommended Posts

Здр на всички имам проблем колата мие Ауди 100 2.3 5ц. Вчера ми се показа това нешто на Таблото, ако някои може да помогне. Мерси предварително

post-61748-0-26680100-1327849962_thumb.j

Редактирано от krikor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ясно дали Аудито е Ц3 или Ц4.

Ако е Ц3 може азотната сфера да е свърщила курса......

ц4 е колата ама какво имаш предвид нете разбрах......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според Quick Referance Guide за Ауди А3 8Р този символ означава "Fault in brake system or

handbrake applied" = Повреда в спирачната система или ръчната спирачка приложена/дръпната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кога ти светна тази лампа,при палена или вав движение

при движение постоянно мига ...

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчиците на предните накладки може да са. Често се окисляват в куплунга или направо се къса някой от кабелите и светва лампата. Провери накладките, ако са добре отвори и сложи по едно мостче вътре в куплунга за да видиш дали ще угасне лампата. Останалите причини при които светва тази лампа са ги написали колегите по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчиците на предните накладки може да са. Често се окисляват в куплунга или направо се къса някой от кабелите и светва лампата. Провери накладките, ако са добре отвори и сложи по едно мостче вътре в куплунга за да видиш дали ще угасне лампата. Останалите причини при които светва тази лампа са ги написали колегите по-горе.

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същия модел и тази лампа ми свети само когато нямам спирачна течност или когато набия рязко спирачки.така че според мен е някъв датчик :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долей си антифриз в казанчето колега

спирачна течност не антифриз !!!

най-вероятно датчика в казанчето на спирачна течност му прави номера-долей до нивото на цедката!За накладките е жълта иконка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спирачна течност не антифриз !!!

най-вероятно датчика в казанчето на спирачна течност му прави номера-долей до нивото на цедката!За накладките е жълта иконка!

На мен ми мигаше подобна червена удивителна в горното (по-малко квадратче) между километража и оборотомера и се оказа, че казанчето с АНТИФРИЗА ми е празно. След като долях - спря. Може да греша, но нищо не пречи да провери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, лампата светва и при износени накладки. Може от заледяване да ти е скъсан някъде кабел на датчиците на предните спирачки и да опира. Тогава също свети. Както колегата VBI ти е предложил, разкачи куплунзите на датчиците за спирачките и с мостче дай на късо и ще разбереш от тях ли е ако спре да мига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, лампата светва и при износени накладки. Може от заледяване да ти е скъсан някъде кабел на датчиците на предните спирачки и да опира. Тогава също свети. Както колегата VBI ти е предложил, разкачи куплунзите на датчиците за спирачките и с мостче дай на късо и ще разбереш от тях ли е ако спре да мига.

:zustimm:

малко да се стопли тези дни и ще погледна благодаря на всички :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...