Jump to content

Проект ауди А3


Sante

Recommended Posts

Колеги моля ви за информация.Дочух че повечето части от Ауди А3 пасвали на Голф3.Кажете мнения.Питам защото преди няколко дена блъснах моето А3 1.9ТДИ мн жестоко и искам да знам дали наистина повечето части от А3 пасват на голф3.По конкретно имам Голф 3 GTI и донора е Ауди А3тди 110к и идеята е да са свали двигателя от аудито с кутията и таблото и да се монтира на голфа дали ще стане

Редактирано от Sante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли даже какво би се получило с тая черупка на гоУфУ... :steinigung: Продай от а3-ката квото можеш на части или я дай цяла,продай си и гоУфУ и се мятай отново на Ауди ! Ама с купе от Ауди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той какво ви пита вий какво му отговаряте :hilezh:

Български форум сме все пак :hilezh: Пък и говорим истината...да не би да лъжем :gruebel: Двете коли продадени + парите дето ще ги дава за този "проект" биха му докарали друга сносна а3-ка.Нека не се заблуждаваме :hilezh::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горните изказвания.

Ако се захванеш, освен нервите потрошени по "направата" на голфа ще ти имаш още много проблеми и след като подкараш уж готовата кола.

А колко пари ще дадеш за това упражнение, не ми се мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата зададе конкретен въпрос. Та по този въпрос - ДА. Всичко може да се направи стига да имаш желание. Има поставяни табла от Голф 4 в Голф 2 (който е по-малък от 3-ката) така че няма да е проблем да се постави твоето табло. И двигателя имам как да се насади. Всичко зависи от това колко желание,време,труд и пари можеш да отделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак човека пита КУЛТУРНО и правилно, да А3 е фейслифнат ГОЛФ или казано по друг начин си е ПО КРАСИВ ГОЛФ.

По темата ДВГ скорости + полуоски ще ти паснат таблото НЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

действай смело

всичко става, има голф с тоя мотор.

а до таблото - няма нищо фатално дари да си вземеш голфово втора у-ба.

като изключим разликата в класите, то голфа ще стане стрела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този форум е само за вече осъществени проекти, а не за да отправяте запитвания как тепърва да процедирате с даден проблем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...