Jump to content

Продавам 4 бр.оригинални лети джанти 16"


Recommended Posts

Джантите ги взех онзи ден за моето Ауди,но не стават тъй като е с големи спирачни апарати отпред.Джантите са в много добър вид.Прилагам снимките на колегата,от който ги купих тъй като не съм минал повече от 10 км. с тях и няма смисъл да ги снимам.Към тях има и 4ри еднакви летни гуми Континентал 5-6мм грайфер.Dot 06 i 08,който могат да се карат без проблем.

Цена за джантите:300 лв.

Цена за джанти+гуми:380 лв.

http://www.album.bg/andrey_mz/?upload_done=3

София

Контакти на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че повечето хора които продават джанти не ги държат на колата, но винаги е по-добре едни джанти при купуване да се видят как стоят отколкото така. Ако можеш да намериш снимки на колата ще е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Здравей,

Каква кола караш (аз карам а4 2000) и колко са големи спирачните механизми. Питам, за да знам дали ще станат на моята кола или и аз ще се натъкна на същия проблем.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата излезе доста некоректен!!! Джантите изобщо не са в много добър вид , трите са ударени като две от тях са заваряни, от които едната дори е пукната на заварката. пребоядисани са и то калпазанската(само отвън). Много ме е яд на такива селски тарикати дето си мислят че са ударили кьоравото. Всичко се връща!!! Ако някой е решил да купува от колегата нещо много да внимава.

Редактирано от MITASHKI_MR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих ги!Доверих се на колегата и в Еконт като ги вземах много не се задълбочих в огледа за което съжалявам, но после при монтажа на колата всичко лъсна.

Редактирано от MITASHKI_MR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега карал съм ги 10 км. точно има няма-с битурбо съм и не ми станаха,а с дистанционните фланци се държат само на болтове дали съм ги карал с повече от 60 според теб!!!???та да знам.Директно ги продавам както ги купих от другия колега,в който изглежда е проблема(макар че не смятам за нужно да му пиша ника и т.н.)А за вида не бих казал,че имат забележки или са за боя или надрани.ТУК Е ЯСНА РАБОТАТА - ПОСЛЕДНИЯ ОБИРА ПЕШКИРА.Предвид обстоятелствата МОЛЯ НЕ ПИШИ,че съм некоректен.ПАК КАЗВАМ АКО Е НЕОБХОДИМО ЩЕ НАПИША НИКА НА ЧОВЕКА ОТ КОЙТО ГИ ВЗЕХ И НЕКА МОДЕРАТОРИТЕ И ЛИ ТАМ КОЙТО ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕ МЕРКИ.НЯМА В МЕН ДА Е КОНТРАТА.НЕКА МОМЧЕТО,ОТ КОЕТО ГИ КУПИХ СИ ПОНЕСЕ ВИНАТА(все пак доста се подвизава в търговската част на форума-логично и аз да му се доверя-повече не правете тази грешка колеги)!!!Имам 18 ки,с които карам и продавам написал съм перфектни и отлични и за тях гарантирам,защото съм ги свалял и качвал 150 пъти,ама тези от къде мога да знам пратих брат ми с гумите и джантите да ги монтират и сам си ги сложих на колата след което си върнах моите пак!!!

П.П. И сега след като се обърнах към момчето,от което съм ги взел отговора беше ами не знам колега аз така ги взех не съм ги слагал!!!И личната кореспондениця пазя

П.П.2 Моля някой да вземе отношение по случая за да няма онеправдани и т.н. И коментарите на колегата да бъдат изтирити-тъй като не е редно аз да нося отговорност,за нещо за което не съм виновен.

MItashki_MR искрено съжалявам,за недоразумението гарантирам ти и аз не съм знаел-не съм карал с тях,а и като теб не съм ги гледал кой знае колко в еконт(и аз така ги получих).И аз като теб се доверих на колега от форума и сгреших

Редактирано от speedtool
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста тъп начин да си измиеш ръцете колега, не е коректно. Казвам го като страничен наблюдател. Не е виновен първият незнаен колега от който си ги купил ти и си се преебал, за да ги набуташ на някой друг и после да обвиняваш другите а ти да си чист. Лично мое мнение си е това, и ако бях админ ти щеше да си отнесеш последиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля,че съвсем ясно обясних за този,от който ги взех И НЕ Е НЕИЗВЕСТЕН СИЛНО ВЕРОЯТНО Е И ТИ ДА СИ ПОЛЗВАЛ УСЛУГИТЕ МУ.АКО ТЕ ИНТЕРЕСУВА НА ТИ ПРАТЯ НА ЛИЧНО КОЙ Е А?!Не обичам да ме нападат неоснователно-предполагам и ти си така.ОБОСНОВИ СЕ ЗАЩО НЕ Е ВИНОВЕН ПЪРВИЯ???!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво той е виновен, че ти си купил от него, после си ги продал на трети човек и сега да обвиняваш първият. Това е като да си купиш телевизор, който ако даде дефект и се развали, в магазина да ти кажат "а не ни интересува, оправяй се с производителя, той на нас такъв дефектен ни го е дал." Ти не си продал джантите от името на първия човек а от твое, така, че всеки мисля ще упрекне теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре! По пътя на твоята логика с какво съм аз виновен,че колегата ги е купил от мен!!!Моля Ви бъдете по-сериозни в коментарите си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andrey_mz е първия продавач на джантите.Преди около 4ри дена ги получих от него по Еконт.И аз ги взех от него за перфектни с тази разлика,че при мен са били само ден и наистина нямах как да ги пробвам обстойно или да ги разгледам за скрити дефекти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съжалявам ако не си виновен и го отнесеш. Вярно че джантите бяха замаскирани (заварени, изшлайфани и препръскани),обаче едната или е била пукната или се е пукнала при монтажа на гумите защото гумаджйите са и сложили едно парче каучук за да не изтърва от пукнатината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами ми не знам колега( аз не съм присъствал-брат ми ги беше оставил и после ходи да ги взима).А относно замаскирането нямам какво да кажа-били са при първия продавач достатъчно време,че да ми каже или да драсне,че имат забележки-най-малкото да го беше написал в обявата.Ако знаех,че са на тоя хал нямаше да ги продавам въобще,но при мен просто не станаха заради големите апарати и не съм имал възможност да ги тествам на колата

Редактирано от speedtool
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите ги взех онзи ден за моето Ауди,но не стават тъй като е с големи спирачни апарати отпред.Джантите са в много добър вид.Прилагам снимките на колегата,от който ги купих тъй като не съм минал повече от 10 км. с тях и няма смисъл да ги снимам.Към тях има и 4ри еднакви летни гуми Континентал 5-6мм грайфер.Dot 06 i 08,който могат да се карат без проблем.

Цена за джантите:300 лв.

Цена за джанти+гуми:380 лв.

http://www.album.bg/andrey_mz/?upload_done=3

София

Контакти на ЛС

Ти брат много плоски лъжи пускаш в първия си

пост си написал че си ги карал не повече от 10 километра

и в същото време пишеш че не си ги пробвал ....

и след като са ти големи спирачните апарати как си ги карал 10 километра ве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ лично ги продаваш и ТИ пишеш, че са "в много добър вид" с което няма как да искаш отговорност от друго лице.

Скоро ще отбелязваме некоректни продавачи и аз лично не бих се колебал да те добавя <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих това като лично съобщение.

Колега с цялото ми уважение към теб и към екипа Ви за работата,която вършите искам да ти кажа,че това е поредния път,в които се убеждавам,че модераторите,админите и т.н. понякога прекляват..ЩЕ ТЕ ПОМОЛЯ ТАЗИ ТЕМА ДА БЪДЕ ПРЕМЕСТЕНА И ОТВОРЕНА И ДИСКУТИРАНА!!!.Бих искал да задам няколко въпроса към теб:1.За 10 км(има-няма) при скорост не повече от 50 км с гуми 20/55/16 би ли открил някакви дефекти.2Джантите са в много добър вид както е упоменал дори купувача след мен.3 ПРОБВАЛ СЪМ ГИ С ДИСТАНЦИОННИ ФЛАНЦИ и след като обърнах внимание,че централния отвор е далеч и отвора на главината не го достига се притесних и отказах(не исках да висят на болтове само.Това става в рамките на няколко часа и тези километри,които съм опоменал.Джантите за купени от ANDREY_MZ(който силно вярвам,че е някякъв ваш галеник)чрез Еконт-ТАМ БАЛАНС МАШИНА НЯМА ЗА ДА ЗНАМ ДАЛИ СА КРИВИ!!!След,което брат ми ги закара да монтират гумите и ми ги донесе където сам ги монтирах на своя автомобил.ПАК ПИТАМ КЪДЕ ТОЧНО СА МИ ПЛОСКИТЕ ЛЪЖИ.ТОВА,ЧЕ ВАШИЯТ ЕКИП ДОПУСКА ТАКИВА ПОСТОВЕ И ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ ПОКАЗВА,ЧЕ НЯКОЙ ОТ ВАС НЯКЪДЕ НЕ СИ Е СВЪРШИЛ РАБОТАТА.След обяснението ми ще помоля пак или да отключите темата за да мога да защитя мението си или в друго тема след обстоен преглед на споментатото от мен и настоящия им собственик Вие като модератор и другото юзерче да ми се извините или поне да дадете някакво обяснение,защо аз да го отнеса(НО В ОТКРИТА ТЕМА).

Благодаря Ви за отделеното време

Поздрави

Накратко от мен:

- ето, отварям ти темата.

- джантите са в окаен вид според купувача, а в перфектен според твоето описание.

- лъжите са ти в това, че според мен лъжеш за състоянието на джантите и по-конкретно за пукнатините, но докато предният собственик не потвърди тези дефекти не можем да знаем кой е прав и кой не в тези твърдения

- нашия екип допуска оплакване на пострадали купувачи и това гарантирано ще продължава и за в бъдеще

- от мен извинение няма да получиш, а "другото юзерче" ще реши само за себе си

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Абе Господа темата е на ANDREY_MZ няма какво да потвърждава(кви са тия глупости) като модератори или администратори може да му намерите изтрите теми-дори някой от колегите писали тук знае неговата обявата та даже и мераклии имаше.Е аз ги пуснах почти веднага след като ги полчуих поради онези прости причини,които Ви пратих на ЛС.Г-н Wizi никъде не видях да споменвате въпросния потребител ANdrey_mz-какво е това специално отношение?!А сега ще си позволя да цитирам mitashki_mr като потърпевш,който въпреки всичко не си позволи вашите кометари или най-малкото написа това: " Posted Yesterday, 09:57

Колега съжалявам ако не си виновен и го отнесеш. Вярно че джантите бяха замаскирани (заварени, изшлайфани и препръскани),обаче едната или е била пукната или се е пукнала при монтажа на гумите защото гумаджйите са и сложили едно парче каучук за да не изтърва от пукнатината. " и както е обяснил колегата джаните са били добре замаскирани аз просто не знам кое им е било маскираното.За 20 път Ви моля обърнете внимание на този потребител,от който са купени-мисля,че дискусията се води открито и ако нямаше вина то той щеше да се включи също(но както казах-отговора му беше,че не е знаел-е аз поне си обосновах незнаието).И на края Wizi от кой ще получа извинение и смятате ли,че е допустимо хора,които нямат общо по ниакъв начин със случая да пишат такива коментари?Получавате и оплакване от мен в такъв случай за шибаните джанти!!!И след като казваш.че лъжа не ми казвай какво предполагаш или мислиш ами застани зад стабилни факти!

мисля че ще бъде коректно продавача да си вземе джантите и да върне парите на куповача като поеме и разходите за своя сметка.

Напълно съм съгласен с теб колега-некa колегите вземат отношение и Andrey_MZ потвърди тук,че ще си вземе джантите от мен и аз съм готов

Редактирано от speedtool
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко е последния да затвори вратата вашата работа.Миналата година и аз взех от форума по еконт едни 18 -ки от един боклук от бургас .После се оказа че 3 джанти са криви и едната е спукана.Докато ги изправя и заваря дойдоха над 1000 лева и после ги продадох на под половината от цената.Но си бях написал коректно в обявата кое какво .Тука малко като мишкарство става .Тоя първия нема ли да драсне какво е станало или и той така ги купил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Абе Господа темата е на ANDREY_MZ няма какво да потвърждава(кви са тия глупости) като модератори или администратори може да му намерите изтрите теми-дори някой от колегите писали тук знае неговата обявата та даже и мераклии имаше.Е аз ги пуснах почти веднага след като ги полчуих поради онези прости причини,които Ви пратих на ЛС.

Не знам как да се обърна към теб, защото колега едва ли е най-удачната форма в случая. Прочетох два пъти темата и искам да отговориш на няколко въпроса , след което ако не дадеш смислени отговори, мисля ще е коректно да върнеш парите на колегата и да си оправяш взаимоотношенията с въпросния Андрей, който аз за пръв път чувам и няма как да е галеник на някого, тъй като не участва активно във форума, а и да участва , досега компромиси не са правени към доста по-стари и добре познати потребители от него.

Въпросите ми са: Джанти ли купи от Андрей или джанти с гуми ? След като брат ти е ходил да им качва гуми, както няколко пъти написа, как така не си разбрал, че са спукани и заварявани няколко пъти, че и криви на всичкото отгоре ? Въпросното парче каучук се е озовало за да не издишат най-вероятно при този монтаж, т.е. гумаджиите са обяснили на брат ти за състоянието им. С брат ти не си ли говорите ? 100% гумаджията му е съобщил за състоянието и го е офертирал да ги изправи, защото с това си вади хляба. В такъв случай вината е в брат ти ако не ти е казал , за да вземеш мерки навреме и да имаш претенции към продавача. Конкретно ти продаваш стока, която не отговаря на описанието, което няма нищо общо като цяло от кого си купил , кога и в какво състояние. Претенциите са към теб . Имаш пълното право да предявиш същите към лицето от когото си ги купил. До тогава, мисля е коректно да проявиш отношение, каквото би трябвало да бъде проявено и към теб след изясняване на случая между теб и продавача.

Пак да кажа, след като продаваш стока с невярно описание и това вече е установено, мисля всякакви оправдания са излишни. Ти си продавача в случая !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така отново с риск да се повторя,потретя и т.н. казвам следното:1.купих само джанти от андрей.2 Джантите няма как да знам дали са били криви или прави,но за малкото разстояние,което ги пробвах не съм видял да има дефекти.3.Да не съм бил при монтажа на гумите и брат ми не е бил само са оставени и прибрани след час(отношенията ми с него не са за пред всички,но и на него не са му казали нищо-това какви са гумаджиите и мързяло ли ги е или не или просто са забравили не е по моя вина или негова И ДА ГАРАНТИРАМ,ЧЕ НИТО БРАТ МИ НИТО АЗ СМЕ ЗНАЕЛИ ЗА КАУЧУК И Т.Н. момчето,което ги купи от мен също потвърди,че са били много добре замаскирани).В крайна сметка,ако знаех не мислите ли,че е малко не логично аз самия да искам темата да бъде отключена за отворена дискусия,а и при всичкото споменаване на въпросния андрей и неговото НЕВКЛЮЧВАНЕ по темата е очевадно къде се корени проблема.Моя е може би грешката,че не съм бил там при монтажа или че не съм задал необходимите въпроси,но до тук,за което се извиних на колегата.Да не говорим,че бях склонен да върна парите на колегата независимо от всичко написано при съдействие от страна на Андрей,защото разберете ме не е редно в мен и за съжаление най-вече в колегата да удря контрата от всичко това.Ползвам тази тема за да предявя претенции към Андрей-Моля съдействайте в отношение на Андрей да потвърди ,че аз ще получа своето и аз ще направя каквото е необходимо за момчето,което ги взе след мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...