Jump to content

Малко въпроси около б4-ката


Limit3d_Edi7ion

Recommended Posts

Здравейте колеги!

От няколко дни се чудя колко би струвало едно б4 да се докара до повече от отличен вид.

Говоря за цени за ревизиране на цялото окачване, двигател и т.н.

И ако е възможно всеки да сподели цени и марки на дадените компоненти.

Благодаря! :)

П.С : Може темата да изглежда безсмислена, но мисля че доста хора биха се интересували. :zustimm:

Редактирано от Limit3d_Edi7ion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не, че е безсмислена, но всичко което те интересува вече е писано в раздела поне по няколко пъти! Отдели малко време да поразгледаш и ще намериш всичко свързано с цени и марки на части и от къде да ги намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно за 450 лв дали е възможно ревизирането на цялото окачване? :rolleyes:

Защото гледам тука едни цифри дават колеги ... доста ниски като за Ауди. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз за двигателя (1.9 ТДИ 1з) го смятам към 500-600 лв да стане в добро състояние. :gruebel:

Тук не визирам турбини,дебитомери и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 500 - 600 лв. за двигателя освен да смениш гарнитурите , биелните лагери , сегментите и една ревизия на главата + труда , за това може би ще стигнат но не и за повече . Освен ако не си я правиш ти и не даваш пари за труд .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е хубава. Аз също съм си го задавал въпроса. Ами много пари ще са необходими за "от", "до".

Само една хубава боя металик е 1000-1200 лв.

Частите по периферията са скъпи, ако са нови- дебитомери, ТПС, воден радиатор(за кола с клима). Окачване, спирачки, ами ако претапицираш цял салон, гуми нови.

Като нищо една пълна реставрация може да стъпи 3-4000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе долу там някъде,ама знаеш че няма да бараш с години :zustimm: :zustimm: :zustimm: :zustimm:

Няма 20-годишна кола, която да я "реставрираш" и после да знаеш, че нищо няма да се случи "с години".

То нова такава няма - винаги има риск нещо да измяка, та какво остава за подобен дърт чирЕп.

Колкото и да сменяш и да подновяваш, все ще има неща, които да се обаждат и да трябва да се сменят. Няма как.

Само една хубава боя металик е 1000-1200 лв.

Това е при някой гаражен майстор.

Качествено боядисване в камера, с всичките му подготовки, извършени старателно и правилно, подминава 2000 лева. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не...при професионален майстор с камера в провинцията, питал съм. Майстора го познавам добре и е перфекционист. Ако я правят в ЮНИТРЕЙД или други мошенници може и 3000 лв. да искат :rotcol:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едно еротично изказване, плюс предходните тъпотии, все на b4-ruse, същия получи 7 дни почивка,а gandalf32 - официално предупреждение.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не...при професионален майстор с камера в провинцията, питал съм. Майстора го познавам добре и е перфекционист. Ако я правят в ЮНИТРЕЙД или други мошенници може и 3000 лв. да искат :rotcol:

A - в провинцията е възможно наистина - то като цяло всичко извън София е доста по-евтино. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...