Jump to content

Recommended Posts

Ок, ето малко развитие:

Разговарях с Милен и около 18:00 днес ще ходя да разглеждам пистата. Ако има желаещи за разходка може да се метнем заедно до Радомир. Идеята е да си изберем място, така че хем да виждаме, хем да не пречим на другите да гледат.

Организацията ще е доста стриктна и автомобили няма да се допускат до самото трасе. Реално ще трябва да пренесем багажа около 500м, което няма да е кой знае какъв проблем.

Лошото, е че трябва да знам г/д колко души ще сме и какво ще носим.

Разговарях с Jimi, най-вероятно ще успее да вземе един чадър.

Рибарски столчета за сега имаме 4...

Ето списък на нещата, които мога да домъкна аз...

- маса

- чаши за еднократна употреба, чинийки, вилички

- Хладилна чанта

- евентуално чадър (ако се наложи)

Програмата за неделя е дълга 10 часа и 100% ще изпопадаме от жега, така че ако има желаещи да свиркат бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей така ми харесвате - като се организирате - Дано си изкарате супер готино и се забавлявате много - А то няма как да не е яко . Мисля че ще е много -много интересно за всеки :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Шефа също вземе доста сериозно участие в организацията, надяваме се и в самото състезание! :zustimm:

Най-вероятно ще има и скара :P

Спарко, това според мен ще е едно от най-добрите състезания с оглед на последните 2 години...

Днес Данко пусна клип на S3-ката от пистата... направо е брутална! Надявам се да успеем да се организираме и да се съберем народ.

За сега сме 7 човека сигурни и двама под въпрос :bia:

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще донеса засега 3 столчета, и ще гледам да намеря още.

Една маса и от мен и ще взема бира и безалкохолно, имам и ракия, но много ще се нахвърляме с нея :hilezh:

Ако някой донесе барбекю, ще донеса и кифтета и кебапе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам ралито пред драг-а . Но до неделя има време - плюс това Самоков е близо до Радомир така че може и да се видим . Поздрави отново за организацията :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сме 6 сигурни + 3-ма.

За скара можем да вземем дървени въглища от ОМВ примерно, само че барбекю от къде... :unsure:

Може да се действа и по стария начин, с камъни и метална скара отгоре, де..

Мога да домъкна и кофи и легени за изстудяване на напитките. Водата от къде ще я налеем, обаче също е под въпрос :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замразете десетина пласмасови шишета с вода от два литра още от петък - вземете едно корито ,и като идете там слагате напитките в коритото и режите шишетате с готовият лед и върху напитките . Цял ден ще имате студена бира . :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да донеса 8 столчета маса + каквото няма ние сме 5-6 човека ако сте съгласни свиркайте ще помогнем с каквото може !!

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се,че ние ще сме само зяпачи.Почти сигурно било,че няма да издържат полуоските и няма смисъл да разкарваме колата толкова път напразно.Явно първата истинска проверка остава за Сливен през Юли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се,че ние ще сме само зяпачи.Почти сигурно било,че няма да издържат полуоските и няма смисъл да разкарваме колата толкова път напразно.Явно първата истинска проверка остава за Сливен през Юли.

Значи сте отписали варианта за нормални гуми с по-малко сцепление,все пак Боляровския път си е със що годе нов асфалт и си има доста сцепления,на Радомир едва ли е кой знае колко по голямо.Иначе евала че си отупал Поршето,представям си физиономията на пича с Порша след като си го разминал,все пак до колкото знам само тунинга на двигателя му е за 50к. лева :hilezh:

Редактирано от coupefan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се,че ние ще сме само зяпачи.Почти сигурно било,че няма да издържат полуоските и няма смисъл да разкарваме колата толкова път напразно.Явно първата истинска проверка остава за Сливен през Юли.

Това е правилното решение :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще обясните ли за зяпачи, как се стига до тази писта. Гледах карти нещо... През Радомир ли?

Ето тук - http://www.dragracing.bg/bg/route/

Редактирано от SPARCO A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще обясните ли за зяпачи, как се стига до тази писта. Гледах карти нещо... През Радомир ли?

Какви зяпачи ве дай да минем през "БИЛЪТЪ" товариме столове и маси и направо при другите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходенето до пистата остана за утре. Времето в Радомир се е влошило ;)

Правя списък на хората, които ще идват. Заедно с компанията на Riste и MK4 сме около 15 души за момента. Така че, желаещите да пишат ЛС или тук, за да не сме като сардини в неделя :hilezh:

Към списъка с хората има и списък с неща, които ще трябват, ама по-добре да не го показвам за сега, че аз като го погледна и ми прилошава :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя списък на хората, които ще идват. Заедно с компанията на Riste и MK4 сме около 15 души за момента. Така че, желаещите да пишат ЛС или тук, за да не сме като сардини в неделя :hilezh:

Ми може тогава и ние с Илиян да се присъединим с още няколко човека. Но аз не мога да кажа със сигурност, защото има вероятност да съм на работа. Ще се постарая да разбера, колкото се може по - рано и ще пиша. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скара можем да вземем дървени въглища от ОМВ примерно, само че барбекю от къде... :unsure:

Може да се действа и по стария начин, с камъни и метална скара отгоре, де..

Скарата Данко ще я осигури, т.е. колата му и няма нужда от въглища...гледам, че е готова вече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скарата Данко ще я осигури, т.е. колата му и няма нужда от въглища...гледам, че е готова вече :hilezh:

Ми то твойта и за скара не става в момента :hilezh: - с тия грешки кадето не може и монитора да ги побере :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...