Jump to content

Нестабилен празен ход


Verstrahlt

Recommended Posts

Здравейте!

Имам проблем с колата - Audi 80 1.9Е механична инжекция. Проблемът ми е следният: губят ми се малките обороти.

Някакви идеи?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл малките обороти (празен ход или в ниските до 2000 да речем) защото при мен също има проблем но от 1000 до 2000 като е студена направо се усеща явно прекъсване и след 2000 отпушва,а празния ход е на 6.

Вече 3 сервиза не могат да засекат кое е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=25746 И четеш внимателно

Дебитомер или датчик за дросел клапите !

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=110628&st=0&p=1670706&fromsearch=1entry1670706 и почваш и ти да четеш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да запитам аз и тук :hilezh:

От седмица някъде оборотите ми на празен ход умират брутално и дразнещо dry.gif

Докато е студена ясно,карам на смукач и тва е,но дори след по-дъгло каране,след прибиране на смукача,проблема с оборотите остава :gruebel:

Преди по-рядко ми го правеше тоя номер,но напоследък е редовно и по принуда карам почти изцяло на смукач в града :wall:

Минал съм газ анализатори дрън дрън,добре си беше до след 2-3 дни и започна отново падането на оборотите,както държи 900 с пуснати фарки и хоп изведнъж падат до 200-300 и се досещате за кво иде реч :wall:

мАтора е NE

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да запитам аз и тук :hilezh:

От седмица някъде оборотите ми на празен ход умират брутално и дразнещо dry.gif

Докато е студена ясно,карам на смукач и тва е,но дори след по-дъгло каране,след прибиране на смукача,проблема с оборотите остава :gruebel:

Преди по-рядко ми го правеше тоя номер,но напоследък е редовно и по принуда карам почти изцяло на смукач в града :wall:

Минал съм газ анализатори дрън дрън,добре си беше до след 2-3 дни и започна отново падането на оборотите,както държи 900 с пуснати фарки и хоп изведнъж падат до 200-300 и се досещате за кво иде реч :wall:

мАтора е NE

Прегледай си всички тръбички за вакуумите....на мен днес аудито ми въртя този номер и накрая се оказа напукано маркучле за вакуум. Смених го и колата заспа!

Редактирано от akm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...