Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разправят, че след световното ще паднат драстично цените, особено на плазмите.

Май май ще си гледам мачовете на доброто старо 29" HITACHI, което е бетон от 94 г. като изключим, че не хваща някои канали ....

И аз като Satriani с Fhilipsa ... само че мойта песен е : "всичко в моя дом ще е HITACHI" :hilezh: хахаха ... само дето HITACHI няма никъде вече .... :blink::dance::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29" инчовия Филипс е уникален - няма аналог при останалите телевизори в този клас. Затова и цената му е такава и не влиза в никакви промоции.

- Има технология Пиксел 2 ПЛЮС, което означава, че на екрана се появяват 2 пъти повече точки от на обикновения кинескоп, картината става почти като на плазмите;

- Има технология МУВИ ПЛЮС, която е перфектната за ДВД;

- има 100 Херца, при това истински. Аман от 100 херцови измислици, които си трепкат като коледна елха;

- Има отличен процесор, който за разлика от ОСТАНАЛИТЕ ТВ-та, не забавя картината, която е вкарана в който и да било режим.

- Има страшно много настройки на звука и картината;

- има функция на процесора - автоматично да ти настройва на всеки кадър най-добрите цветове, контраст, баланс, яркост и т.н. Да, точно, на всеки кадър, и картината е неповторима.

Разликата в цената е значителна - 200-300 лв, но човек купува ТВ поне за 5 години напред. За този период 300 лева са стотинки на ден, а качеството - НЯМА СРАВНЕНИЕ.

Дано да направиш точния избор! Успех :hilezh:

Ако се спреш на този модел - пиши ми на лични, за да ти обясня какви са тънкостите при покупката му в ТЕХНОМАРКЕТ :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29" телевизор SONY Trinitron 100 Hz с плосък кинескоп - е това е телевизор :hilezh::blink::dance: съжелявам само че не взех широкоекранен, но като се замисля широкоекранните са само за филми (е поне така се успокоявам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич и не съжалявай за 16:9 щоту еквивалента на твоя по размер е 42 цола...Та...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм вече с него

JVC AV-32H50S

реших че широкоекранната телевизия е бъдещето ще дам мнени след повече гледане но за сега само адмирации има ТВ :hilezh::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и безаварийно да си гледаш мачовете. :hilezh:

След седмица две и аз ще взема някакъв ... ще видим на кой ще изкара по-дълго :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2000г.съм със Самсунг 29 плосък кинескоп...ами нема равен за годините си. Плано беше май :hilezh:

Има една екстра вика се Турбо на звука и некоя вечер като се почерпя , от нея съседи получават Блатна треска :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо мислиш, че след световното цените ще спаднат? кое те кара да мислиш че точно за ЛЦД телевизорите или плазмите ще поевтинеят? аз ги гледам от преди нова година цеинте и не са мръднали с повече от 20-30 лева, което на фона 2500 е сещаш се какъв процент. много са скъпи за момента. аз силно се надявам да поевтинеяят че да ми станат по джоба, ама май нема да е скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо мислиш, че след световното цените ще спаднат? кое те кара да мислиш че точно за ЛЦД телевизорите или плазмите ще поевтинеят?

Ами именно заради Световното държат цените си. Чел съм, че технологията на плазмите и лсд-тата доста е поевтиняла и няма причина да бъдат толкова скъпи вече. Единствено покрай световното се надяват на по-големи обороти и затова държат същите си цени. След него се очаквал спад ... при тръбните няма да има този ефект, защото те са достигнали най-ниските си цени и общо взето при тях развитие в технологията няма.

Не знам доколко е верно това, но е доста разпространен слух и аз искрено се надявам да е така :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ще видим след няколко дни! аз следя цените, събирам си разни файлове с промоции, така че веднага ще си проличи!

в тоя ред на мисли защо не поевтиняват ЛЦД монитрите за ПЦ-та? и на тях ли се гледат мачове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но не и с някакви бързи темпове. общо взето спадът на цените е нормален при ЛЦД монитрите. въпроса е, че аналогичните телевизори си седят горе-доля на същите цени и според мен е много малко вероятнос след световното да имя рязко поевтиняване (напри с по 500 -600 лева на модел)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...точно темповете ми бъркат на мене работата! иначе след 15 години ЛЦД-тата, дето ме кефят днес ще са по 1000 лв на парче, ама не ми се чака до тогава. виж какво стана с големите тръби 32-инча например- бяха по 2-3К преди 3 години сега са по 1К ....според мен изкуствено държяат високи цените на ЛЦД-тата самите производители- още стоката не е стигнала до своя пик че да прилагат ценови маркетинг. просто в момента им изнася да се гъзареят с такива цени и това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За избор на битова техника бих препоръчал да се поразглеждат форумите на сетком. Конкретно за ~29" телевизор:

Тук

Иначe моето мнение е, че към момента няма особен смисък да се купува CRT. Очакванията са 3,4-то тримесечие на тази година цените на LCD-тата (даже и в България) да спаднат с около 20-25%. Причините за това са различни, но грубо казано CRT технологията излиза от играта и даже на неразвити пазари като нашия на търговците им става все по-трудно да поддържат изкуствено високи цени за уж "по-луксозен" продукт, който всъщност си е поредната ширпотреба.

Аз си дебна за ~32"+ LCD и чакам да добият смислена за мен цена :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и безаварийно да си гледаш мачовете.  :bia:

След седмица две и аз ще взема някакъв ... ще видим на кой ще изкара по-дълго  :hilezh:

еми ок аз за сега съм доволен и даже ми се вижда вече малък :bia:

Иначе другия ми телевизор ще е 46" LG LCD щото на това JVC менюто му е просто много гадно ама какво да се прави ще се свикне

а дали кинескопа ще умре...не знам ама за мен все още имат най-доброто качество на картината, а и като ти загине един пиксел какво става??? Абе само оправдания ако имах пари щях да си взема LCD 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на JVC .Имаме 4 тв-та и всичките са екстра.Но преди 2 месеца си купих за моята стая Philips 20 LCD 499$ го платих...5 години каранция.А имаше и 32-ка LCD на BENQ за 999$ което си е супер цена,самоче нямаше къде да го събера в моята стая :hilezh:

Иначе честито за тв-то,добра марка си избрал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

изравям тази тема от нафталина, щото имаше мнения, че се очаква спад на цените на ЛЦД-тата. вчера ходих до техномартек, рових ве технополис.ком, и електрон.бг и няма такова нещо! м**** му и прасе- не са мръднали цените ни на йота! май накрая ще си купя ЦРТ, независимо колко е морално остаряло, щот явно няма кинти за друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТФТ мониторите поевтиняха доста, но тези, които имат тунер са си скъпички :)

Има вариант да си вземеш само монитор и един TV BOX на PixelView/май така се водеше/ и получаваш телевизор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пазари си сега црт, пък след година две ще си пазариш тфт. Какво си се замислил ?!

Имаш крава, пиеш мляко.

Имаш бик, пиеш цвик. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...