Jump to content

Газов инжекцион за 1.8 Т


Recommended Posts

Здравеите колеги Интересувам се дали колата става на газ Дава ли някакви проблеми

И какъз газов инжекцион трябва да се сложи

И каква цена Естествено

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и няма проблеми да се сложи ГИ. Аз лично сложих ГИ Ланди-Ренцо и съм много доволен от разход, динамика и монтаж :gut:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Разбира се монтажа има някой специфики, изпарителя е много важен, хубаво е да се запаси с повечко мощност, дюзите също трябва да успяват да се справят, особено ако има някой чип, водата също има значение откъде ще бъде свързана за да не прегрява, всички детайли трябва да се изпипат, включително настройката трябва да е задължително в движение, иначе този мотор работи прекрасно на газ. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква газ сложи?

ГИ на пропан-бутан, Landi-Renzo - написал съм по-горе.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марки много, но най-важен е майстора, без добър майстор всяка марка може да се изложи. :zustimm:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с евтин компютър(Тамона) и не знам какви дюзи с редуктор brc genius 1500 mbar. Не съм стъпвал при майсторите до сега(12000 км от поставянето), За смяна на филтър ще ходя. Доволен съм.Разход 1.5-2 литра над бензина. Имам си кабел за компютъра и съм 99% сигурен, че не минава на бензин и при обороти до прекъсвач(към 6800 об/мин) Колата по данни от климатроника държи температура 95-97 градуса( и на бензин беше толкова). Важен е майсторът. Пиши от къде си и все някой ще ти каже добър сервиз за поставянето. Излезе ми 1000 лева. Сигурно може и по евтино. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с евтин компютър(Тамона) и не знам какви дюзи с редуктор brc genius 1500 mbar. Не съм стъпвал при майсторите до сега(12000 км от поставянето), За смяна на филтър ще ходя. Доволен съм.Разход 1.5-2 литра над бензина. Имам си кабел за компютъра и съм 99% сигурен, че не минава на бензин и при обороти до прекъсвач(към 6800 об/мин) Колата по данни от климатроника държи температура 95-97 градуса( и на бензин беше толкова). Важен е майсторът. Пиши от къде си и все някой ще ти каже добър сервиз за поставянето. Излезе ми 1000 лева. Сигурно може и по евтино. Успех.

Няма как да стане до 6800 само на бензин! :rotcol: :rotcol: :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...