Jump to content

Ауди Кабриолет 1.8Т


Recommended Posts

Не бъркаш, и аз, и брат ми ще разходим да видим прословутия номер 1 , според Топ Гиър, път за каране. Не очаквах така да се развият нещата и в момента се чудя с кабриото или с а6-та да тръгна. Ти ще караш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, днес се видях с още няколко от пътуващите и се очертава доста забавно май. С какъв Сеат ще караш?

 

Иначе за зимата кабриото мисля да бъде достойно заменено от новото ми попълнение:

 

20130916_161307.jpg

 

Мислех с кабриото да карам, но като гледам времето, няма да има особен кеф с него.

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркам ли или ми се стори че и ти си се записал за разходката до Трансфагарсан с BMW форума?

 

Стелвио е в пъти по-хубав проход

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, днес се видях с още няколко от пътуващите и се очертава доста забавно май. С какъв Сеат ще караш?

 

 

Leon 1.8Т, чудех се дали да не ходя с на брат ми 330ката, ама е тъпо с чужда кола да карам както се очаква че ще се кара :hilezh:

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е, че ще ходиш с А6-цата. Палатката на някой приличен завой може да се скърши и да се наложи да се прибираш така:

 

tumblr_mdmsmv7NKz1rxj31ro1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, масово са м3ки, 330ки, 328ци, има и приятни м5ци. Ако леончето е стоково, то пак ще си най-малко коне :D Ама вчера за пореден път видях, че не само конете са важни, важно е и задкормилното. 

 

Боби, ти си г.й, братле, знаеш го! :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г*й съм да и си падам по момиченца с фешън кабрио колибки.  :bussi:

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Ники.

 

Ти пък, аз на брат ми колите си ги карам, както се очаква, че трябва да се карат :D :D :D

То хубаво,ама брат ти чете форума! :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те чудно се разбират бре.....

"Хохохо, брат хич не ти върви колата!"

"Мойта ли бе, а твойта колко не се мести...."

Имаше смех снощи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

От сума време не съм писал за навеса, то не, че има особен интерес де... 

От миналата година особени промени няма. Колата се разходи още веднъж до Маднес за донастройка след ревизията на двг. Резултатът- 196к.с. и 290НМ. Постигнах това, което исках до сега- прилично вървящо кабрио, което да е приятно за возене. Планирам смяна на турбото...ще видим какви ще ги сътворя. Междувременно си поръчах и фланци за да се запълнят малко калниците, че джантите седяха доволно като подарени. Към момента се търси хардтоп и още се чудя да преглътна ли 1.2к за окачване след като преди по-малко от 1г подмених всичко с ново...

Малко снимки.

10447233_10204049146331763_480787547_n.j
10269360_676906335678868_355614945729760
С фланците
IMG_07664.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Малко ъпдейт на темата- след като направих 10-15к с този сетъп е време за малко развитие. Опредлено к03та не е добро решение ако се кара на макс възможностите й- още не съм разглобил колата, но най-вероятно спукана топла част. Естествено и а не малко фактори, които допринасят като например ужасният даунпайп, от който има не малък бек прешър.

Новият сетъп ще е ТД05ца, дюзи 386сс, нови колектор и даунпайп, хаузинг за дебитомера от вр6(или 2.5тди). За момента планът е всичко да се направи в ХЕЕД. Целта е 220-230к.с на колела или около 270-280 на вал, т.к. ще остане със сток карантия за сега. Ще гоня да е готова до средата на Октомври, че да хвана последните хубави дни за даване на газ. Когато се почне ще има снимки и нов ъпдейт на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...