Jump to content

Как да си монтирам антената?


Recommended Posts

Оригиналната ми антена се счупи и аз я свалих, но се оказа че е по-специална и не мога да си намеря точно такава :hilezh: .

Има така наречени универсални и какви ли не, но всички са с жак, никоя по магазините няма такава букса като моята по-долу на снимката, а пък на буксата се завива един накрайник който си го има в кабелите в багажника.

Предполагам че може да се приспособят т.нар. универсални антени, та въпроса ми е точно КАК, и какво да направя?

Ако съединя жака с тази която си е в колата - дали ще е достатъчно?

Без антена си е кофти писна ми само музика да слушам!!!

Благодаря предварително!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя жак нали водъ към некъв кабел...отрежи го и го вържи към новата антена- не е толкова сложно. има едни дето мен ме кефят- като си пуснеш радиото и те сами се вдигат. като го спреш се връщат обратно. гъзария голяма....

наистина- снади ги жиците и това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи го малко по-професионално: Купи си каквато антена си харесаш, отиди с нея в Конрад и си купи съединител, който да пасва на този на антената. След това подмени с него съединителя, който ти е на кабела в багажника.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам антена ZENDAR против 21лв и е със стандартен накрайник като твоя. Ако не е с такъв накрайник значи е мега менте.

Колкото до Сonrad не си купувай нищо от там освен ако не си решил да гризеш дървета (ама яки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до Сonrad не си купувай нищо от там освен ако не си решил да гризеш дървета (ама яки)
е те тука въобще не съм съгласен

пазарувал съм от Конрад и Комет за над 5000 лева преходи и конектори разни - нямам забележки.

между другото приятелю забелязвам няколко доста остри изказвания от твоя страна - ако не искаш да приемаме казаното от теб като чиста монета дай малко повече инфо за себе си и по-точон с какво се занимаваш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам антена ZENDAR против 21лв и е със стандартен накрайник като твоя. Ако не е с такъв накрайник значи е мега менте.

Колкото до Сonrad не си купувай нищо от там освен ако не си решил да гризеш дървета (ама яки)

Колега, повечето хора тук знаят, че когато в нещо не съм сигурен не го твърдя категорично.

След като твърдиш толкова категорично да не се купува НИЩО от Конрад, вероятно си си купил ВСИЧКО от там (в каталога им са няколко хиляди позиции) и след обстойни анализи и изпитвания си се убедил в лошото качество.

Все пак ще е интересно да чуем някакви аргументи в подкрепа на горното твърдение....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кликнете върху банера на подписа. Той за за да не обеснявам във всяка тема защо знам и защо е така.

Нямам никакво намерение да се аргументирам. Времето ми е скъпо, а предполагам и вашето. Който иска да ми вярва, който иска да не ми вярва и да си губи времето да открива топлата вода. Тук съм да помагам не да споря. Моля не превръщайте и този форум в Tuning.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lube, според мен послушай Лорд-а, иначе в комплекта на новата ми музика си имаше и преходник за накрайника на антената, самоче обратния на този, който търсиш, т.е. антена-оригинална->друга музика... със сигурност се продават отделно и със сигурност не са повече от 1-2-3лв...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

преходници такива съм търсил, ама досега никъде няма...

Ще проверя още утре в Конрад(само да ми кажете обаче къде се намира това :hilezh: )!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едното място е като тръгнеш от банята Мадара към петте кюшета от ЛЯВАТА страна на булеварда точно срещу градинката - незнам как се казва пряката...

Другото място е почти на ъгъла на Крум и Христо Ботев втория-третия магазин като тръгнеш по Крум от ляво...

Аз съм си монтирал камерата в колата със съединители от Конрад и вече три години нямам проблеми....

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся, ръиш ли братшет ако ProInstall си коригира Храйното мнение дет Нищу да не Хупуем от хОнрад нещата ша си дойдат на място.

Щот верну че ако той си е купил букси по 0.04лв от там верну нема а работят. Или Хабелче по 1.35лв с чинчовете барабар. Ма има некой рабути дека стават. Тъй зер...

А извън сичку. Я у фирма дека се именува ТОЯГА, нема да стапим нивга.... АКо да мое да фръли 140 децибАла... Оти си ме е шубе де.

-----

Кат дубавка и у ресторант "Белия Бор" не стъпвам щот съм им пробвал специалитета - дърво на скара. Сеат "ибисъ"? Благодаря! Карам АУДИ.

Подпис: AfterProInstall

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Развръзката...

Вместо да се занимавам, си взех обикновенна антена и индианската срезах кабелите и ги запоих...

Качеството е горе-долу добро, има малко шумове или си въобразявам, ама кой да се занимава :(:(:(

Дет съ вика - ПОБЪЛГАРИХ го...

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...