Jump to content

Шведски пружини "Lesjofors"??


Guest INDIGLO

Recommended Posts

Някой да е слагал шведски пружини "Lesjofors" или да знае нещо за тях??? Утре ще сменям старите и ми препоръчват такива - 170 лв комплект задни.

Ауди B4 2.0

Благодаря :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Да не отварям нова тема, за 8години някой случайно да е слагал или поне да е чул нещо, за тези пружини?

Пред смяна на пружини съм и се колебая между тези,(нови) или сеКОНд хенд :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива пружини комплект предни и задни напазарих на един приятел за А3-ката преди време, понеже тя беше със спортно окачване, което той не искаше. Смени и амортисьорите с Монро. Не помня точно колко време мина, но меже би около 2 години и до сега не е имало оплаквания от окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, за 8години някой случайно да е слагал или поне да е чул нещо, за тези пружини?

Пред смяна на пружини съм и се колебая между тези,(нови) или сеКОНд хенд :rolleyes:

Новото си е ново, особено пък като е Шведска стомана, няма място за колебания .. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да са читави "Шведска стомана", ако наистина е такава :)

Мисля да слагам такива на А4 B5 Avant

Колега питал ли си за цените на пружините за А4 авант?Предни,задни на какви цени са-ЛС ако може?Извинявам се за оффтопика на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Б5, 1.8 ръчна ск. кутия предните пружини излизат около 70лв/бр., а задните 75лв/бр.

Става дума за пружини от въпросната марка "LESJ?FORS"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак погледнах, не е обратно. За седана излизат така, задните малко по-скъпи. При авант ми излиза както ти си написал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...