Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Реших да се посъветвам с вас относно следната обява ( http://www.cars.bg/u576652 ), а утре ще отида наживо да я видя.

Благодаря предварително за полезните съвети.

П.П. Ето още 2, за които искам съвет

http://www.cars.bg/u516051

http://www.cars.bg/u741796

Редактирано от Blademasta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен втората обява е по-добра,първо защото колата е фейслифтова и второ изглежда добре,поне на снимките.Но друго е да се види на живо.Късмет :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за втората обява... ФЕЙСЛИФТ + теглич + подгрев на седалките (т.е. най-вероятно не е от Италия). Само ме дразни, че са й махнали мрежите(джобовете) на гърба на предните седалки. Ако ги наредиш колите една до друга ще разбереш за какво говоря! Фейслифта си е кола от 21ви век, за разлика от "фаза 1". :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като, че ли тази в София ми хвана малко повече око, въпреки, че и трите коли на снимки изглеждат в сходно състояние. Ама трябва на място да се ходи и много внимателно да се гледа....

Фейслифта си е кола от 21ви век, за разлика от "фаза 1". :zustimm:

...ба ги у лампите и 21 век, таА Б5-ца :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..ба ги у лампите и 21 век, таА Б5-ца :hilezh:

Не са само "лампите"... по екстериора, освен стъклата май нямат нищо друго общо... вътре "фейса" изглежда по-качествено изработена, а плафоните на тавана й са като на В7цата ми! Духалките светят, подгрева на огледалата е автоматичен и мноооого други. Вярно, че другите две са от края на "фаза 1" и имат еднакви седалки и волани, но до там! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са подробности, които са с нулево значение....Караш ли тди 110 коня, караш, купето Б5 ли е- да, окачването Б5 ли е- да....Е сега , ако човек е любител на модела фейслифта си е от значение вероятно.

Аз ако си търся А4 ще е бензин АДР до 98г. или 1.6 най-малкото заради по-тънката цена....все си е Б5 да го еВа :rolleyes: Важното е да се намери максимално запазен екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от трите ще останеш разочарован.

Защо мислиш така,те почти не са карани,само до хипермаркета и обратно :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са подробности,които са с нулево значение ... Караш ли тди 110 коня,караш,купето Б5 ли е - да,окачването Б5 ли е- да ... Е сега ,ако човек е любител на модела фейслифта си е от значение вероятно.

Аз ако си търся А4 ще е бензин АДР до 98г. или 1.6 най-малкото заради по-тънката цена ... все си е Б5 да го еВа

НЕ се заяждам,коментирам.

Окачването ... носачите ДА ... останалото зависи.

Джантите ... дали 15 или 16 не е чак едно и също при заводски излезнали с различен цолаж от завода.

Купето е В5 но от преди и след фейса (зависи от изпълнението) комфорта е коренно различен. (въпрос на вкус)

АДР - добре за човек не искащ много ... 1.6 безмислена покупка за А4 В5 ... .. .

Оставям на заден план другите козметични изпълнения и добавки към сигурността в оборудването на различните модификации ...

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При фейслифта нямаше ли някакви подобрения от към най-обсъжданите носачи ?

Между другото мисля, че малко се изопачават нещата с тия носачи. Мой приятел кара А4-ка 97-ма година от 5-6 години, поддържа си я както трябва. За тия години е сменил един носач, в момента една от биалетките му тропала.

Лично аз, от това което бях чел, си бях останал с впечатлението, че тия носачи са адски противни и лесно чупещи се.

Много зависи и от карането де, не отричам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При фейслифта нямаше ли някакви подобрения от към най-обсъжданите носачи ?

Не, но практика фейслифтът е произвеждан само с носачите за спортното окачване... Има подобрение в биалетите, но са взаимозаменяеми. Ако и да изглеждат еднакви - не са, ама хич! Няма нещо, което да не е пипнато... Мога само да кажа, че разликата в цената между двата модела винаги си е струвала. B)

Редактирано от Proff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря на всички за мненията.Мисля да поизчакам за момент с покупката, тъй като само една кола ми хареса и разбрах, че трудно се намира читава.

Наистина по-горе споменатите обяви не са читави, а и на пазара в Пловдив има наистина само една кола, която си заслужава да се види (лично мнение разбира се):(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...